«Ми не виробляємо ані спортивного обладнання, ані спортивного одягу. Ми вибрали іншу мету - допомагати тим, хто день за днем веде спортсменів до їхніх головних стартів» - говорить P&G в своєму олімпійському «МАМіфесті», - «Адже за кожним спортсменом стоїть його мама, і вона варта найкращого!»
Олімпійська ініціатива P&G «Спасибі, мамо!» Стартувала в 2010 році і стала традицією: щороку до міжнародної сім’ї спортсменів і мам P&G приєднуються нові герої.
На Олімпійських іграх у Лондоні в 2012 році атлети з усього світу, яких підтримувала компанія P&G, завоювали 42 золотих , 28 срібних, 15 бронзових медалей і встановили три Олімпійських рекорди. Попереду Олімпійські зимові ігри в Сочі.
Втім, справа не в рекордах . Це коротке відео (http://www.youtube.com/watch?v=b5x275TeZCg) - про любов. Про те, що все тільки починається, попереду - велике життя, і що б не трапилося, мама буде поруч.
P&G
Ми говоримо «Спасибі мамам».
Про компанію P&G
Почавши свою діяльність в 1837 році як невеликий сімейний бізнес з виробництва мила і свічок в місті Цинциннаті штату Огайо, США, сьогодні компанія представляє солідний список високоякісних торгових марок, які займають лідируюче положення на ринку і яким довіряють споживачі. Серед них: Pampers®, Ariel®, Tide®, Fairy®, Lenor®, Blend-a-Med®, Oral-B®, Duracell®, Pantene®, Olay®, Head&Shoulders®, Wella®, Gillette®, Braun®, Always®, Discreet®, Naturella®, Tampax® та ін. У компанії працює близько 127000 чоловік в більш ніж 80 країнах світу. Отримати більш детальну інформацію про компанію та її товари, а також дізнатися останні новини можна на сайті http://www.pg.com.