Цього року він присвячений урбанізації і здоров’ю людей , та пройде під гаслом «Тисячі міст, тисячі життів». Люди повинні усвідомлювати вплив несприятливих чинників - як на власне здоров’я так і на довкілля, переконані у Всесвітній організації охорони здоров’я. В період з 7 до 11 квітня бажано закрити для автотранспорту деякі вулиці міста, займатись фізкультурою в парках, залах, на стадіонах і вулицях.
Пік прояву ризикованої поведінки настає в підлітковому віці, упевнені англійські учені Університетського коледжу Лондона. У експерименті учасникам у віці від 9 до 35 років пропонувалося вибрати між ризикованими і безпечними варіантами в азартній комп`ютерній грі, щоб набрати очки. Після кожної гри неврологи вимірювали емоційну реакцію учасників.
Жінки частіше за чоловіків скаржаться на стан свого здоров´я навіть за відсутності на те видимих причин. Британські вчені порівняли суб´єктивну оцінку власного здоров´я жителів Англії, Уельсу, Шотландії і Північної Ірландії з досить об´єктивним показником - рівнем смертності в цих регіонах. Дослідження охопило осіб у віці від 35 до 74 років.
Цього року витрати українців до свята Великодня зростуть, як мінімум, на 20%. Сьогодні середня ціна на найбільш затребуваний продукт – курячі яйця – щонайменше на 75% вища, ніж рік тому. Саме настільки зросла відпускна ціна на яйце із птахофабрики (великий гурт), досягши 8–8,05 грн. за десяток (без урахування вартості коробки). У роздробі ціни стартують від 9,6–9,7 грн./десяток. Хоча на деяких столичних ринках уже зараз нереально знайти яйця, дешевші ніж 11 грн./десяток.
Всупереч традиційним уявленням, не тільки американські діти ведуть "овочевий спосіб життя" - постійно лежать на дивані, дивлячись телевізор. Відповідно до нового дослідження, в рамках якого було вивчено поведінку 72845 дітей в 34 країнах, майже 1/3 дітей в усьому світі проводить три години або більше в день, дивлячись телевізор або граючи в комп´ютерні ігри, повідомляє агентство Reuters.
Клініцисти Університету Кентуккі і Університету Луїсвілля (США) в результаті проведеного дослідження стверджують, що оптимістичний настрій надає сприятливу дію не тільки на психічне, а й на фізичне здоров´я, тому що ті, хто оптимістично ставиться до свого стану здоров’я, дійсно почувають себе краще.