Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Догляд за дитячими іграшками

Догляд за дитячими іграшками

Нечасто молоді люди, які стали батьками, та й втім досвідчені батьки, замислюються про важливість тогою, які іграшки купують дітям і тим більше про те, що за ними потрібно доглядати. Здавалося б, що тут такого - іграшка як іграшка. Але величезне значення має якість іграшки, тобто матеріал з якого вона зроблена або зшита, а також те, чим вона наповнена.

Якщо вам не хочеться навіть далі читати статтю через те, що вам здається це дурістю, то не очікуйте ідеального здоров´я для вашої дитини. Якби ви тільки знали наскільки це серйозно, то тут же взялися б за чистку всіх іграшок в будинку або навіть викинули більшість з них.

Найперше, що потрібно знати так це матеріал, грубо кажучи - склад іграшки. Колись іграшки робили справді гарні, але на нинішньому ринку і навіть у деяких магазинах, де конкуренція зросла до межі - всі засоби хороші для просування продукції. Мається на увазі, що виробники, втрачаючи клієнтів через конкуренцію, знижують ціну продукту саме за рахунок дешевого (хоча й шкідливого) матеріалу. Тому краще придбати іграшку дорожчу, але якіснішу.Але навіть якщо у ваших дітей гарні іграшки, то це все зводиться до нуля, якщо ви не доглядаєте за ними. Ми часто не помічаємо, що іграшки брудні і приділяємо більше часу для прибирання кімнати в цілому. Але якщо у вас є дитина, то перше і найважливіше - це чищення її речей, а саме іграшок, оскільки з ними малюк проводить багато часу.

М´які іграшки потрібно пропилососити, при необхідності навіть випрати. Гумові та пластмасові іграшки потрібно мити з милом, особливо якщо дитина була з нею на вулиці. Як часто ви робите прибирання у кімнаті, так само часто потрібно і доглядати за іграшками, тобто не рідше ніж раз на тиждень.

Звичайно, виділяти час на чистку іграшок навіть раз на тиждень і не хочеться і не завжди можливо. Тому привчіть дитину доглядати за своїми речами. Здається, що це складно, але дитина часто повторює за батьками, тобто покажіть дитині, що і ви доглядаєте за своїми речами. Наприклад, коли миєте посуд, робите прибирання у кімнаті і витираєте предмети в будинку і навіть коли миєте руки, поясніть дитині, навіщо це і розкажіть про важливість такої процедури. Таким чином вам буде легше, і дитина буде вміти і знати, як доглядати за своїми речами.

У будь-якому випадку допомагайте малюкові - і через деякий час вона зможе справлятися з доглядом за іграшками самостійно. Пам´ятайте: від чистоти речей, з якими контактує дитина, залежить її здоров´я.

За матеріалами dababy.ru

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас