Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Видалення небажанного волосся

Видалення небажанного волосся

Звичайна дамська бритва підходить абсолютно всім. Гоління - найменш небезпечний і болючий метод депіляції, бо ти не застосовуєш ані хімічних засобів, ані травмуючих шкіру воскових смужок. Головне достоїнство методу - швидкість. А крім того, бритва відлущує мертві клітини шкіри. Але через добу-дві пробивається неабияка щетина.


Щоб знизити ймовірність врослих волосків, приймай перед процедурою гоління п'ятихвилинний гарячий душ. І ніколи не використовуй бритву без мусу або гелю для гоління, на худий кінець - мильної піни.

Воскова епіляція. Волосся видаляється з коренем, що добре: довше не відростає. Але процедура дуже болюча. Епіляцію гарячим воском краще робити в салоні. Фахівець не допустить опіків шкіри.

Для самостійної епіляції воском краще використовувати готові смужки. Запам'ятай: ні до, ні після епіляції не приймай гарячий душ.Якщо шкіра не надто чутлива, ти цілком можеш дозволити собі скористатися електроепілятором . Вартість приладу, звичайно, більше, ніж вартість звичайної бритви, але ефективність застосування набагато вища. Волоски не збриваються, а висмикуються з коренем, тому відростають не відразу. Але шкіра травмується сильніше, ніж при користуванні звичайною бритвою. Можуть виникати місцеві подразнення.

Якщо твоя шкіра чутлива, ніколи не користуйся епілятором «через біль і сльози». На крайній випадок існують епілятори з охолоджуючою насадкою. Для зниження подразнення і больових відчуттів перед процедурою рекомендується приймати гарячий душ.

Фотоепіляція і лазерна епіляція вважаються найбільш ефективними методами боротьби з впертими волосками, що знову і знову з'являються. У чому ж різниця між цими процедурами?

Фотоепіляцію проводять за допомогою світлового випромінювання дуже високої потужності. Дія полягає в тому, що волосся поглинає енергію світла і волосяний фолікул руйнується в результаті теплового впливу. Деякі фахівці вважають фотоепіляцію небезпечним методом боротьби за гладку шкіру, оскільки під час процедури з'являється безліч різних хвиль, велика частина яких поглинається іншими структурами шкіри.

При лазерній епіляції відбувається повне руйнування волосяного фолікула лазерним променем. Лазер має всього лише одну довжину хвилі, яка цілеспрямовано діє на волосяні фолікули. При цьому не відбувається засвоєння світлових хвиль іншими тканинами нашого організму Процедура підходить тим, у кого небажані волоски не ростуть занадто густо, інакше лазерна епіляція влетить в добру копієчку.

За матеріалами shtukaturka.net

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас