Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Про види епіляції і їхні особливості

Про види епіляції і їхні особливості
 

Як позбутися від небажаних волосків в області обличчя, ніг або більш інтимних місць – вічна проблема представниць прекрасної статі. На що тільки не йдуть сучасні жінки, щоб виглядати ідеально в очах коханого чоловіка. Сьогодні пропонуємо трохи поговорити про найпоширеніші види епіляції і їхні особливості.Найсучаснішим способом позбавлення від небажаних волосків є лазерна і фото епіляція. Тільки ці два види пропонують безболісне позбавлення від волосся назавжди. Уявіть – після такої процедури вас більше ніколи не потурбують ці жахливі волоски. Багатьох зупиняє вартість лазерної епіляції, ціни на яку відрізняються від інших процедур, але з іншого боку яка ще процедура позбавить вас від небажаних волосків раз і назавжди? Порахуйте, скільки грошей за своє життя ви витратите на бритви або походи в салон...

Інші популярні способи позбавлення від небажаного волосся – це цукрова і воскова епіляція. Перевага цих двох видів в тому, що під час епіляції волосся видаляється повністю, разом з фолікулом, і як результат – ідеально гладка шкіра. Мінус в тому, що ці процедури досить болючі, і не кожна жінка може спокійно витерпіти їх, а тим більше змусити себе прийти знову через 4 тижні, коли волосся знову відросте.

В принципі те ж саме стосується і механічних депіляторів. Користуватися депілятором можуть не всі в силу різного порогу чутливості шкіри, та й не на всіх ділянках вам вдасться позбавитися волосся за допомогою депілятора.

Практично безболісними є різні засоби хімічної депіляції. Завдяки особливому складу всього за 10-15 хвилин такий крем перетворює навіть найжорсткіше волосся на киселеподібну масу, яку потім можна легко змити водою. Перед тим, як використовувати такий крем на чутливій шкірі, обов'язково потрібно провести тест – нанести невелику кількість крему на руку, залишити ненадовго і змити. Якщо протягом 2 діб у вас на шкірі не з'явилося подразнення або висипу, тоді сміливо можете користуватися кремом.

І найпоширеніший в наших краях спосіб боротися з небажаними волосками – бритва. Бритва, як і крем, відмінно видаляє ту частину волоска, яка знаходиться над поверхнею шкіри, при цьому корінь волосся залишається абсолютно неушкодженим. В залежності від ваших фізіологічних особливостей, ефект від гоління може протриматися від одного до декількох днів, а потім процедуру доводиться повторювати. Істотний недолік гоління полягає в постійному травмуванні шкіри, через що нерідко може з'явитися подразнення.

Кожен з вищеперерахованих видів відрізняється не тільки вартістю, але і якістю, і тривалістю результату. Який з них краще, а який гірше – вирішувати тільки вам. А нам залишається побажати вам завжди залишатися жіночною і красивою, і нехай небажані волоски турбують вас якомога рідше.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас