Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як здивувати гостей на весіллі (частина 2)

Як здивувати гостей на весіллі (частина 2)
 

Продовжуючи цю тему, можна також сказати, що ви повинні думати в першу чергу про себе, а потім вже про гостей. Але якщо ви хочете, щоб людям запам'яталося ваше весілля надовго, задумайтеся, що було б вам приємно, як гостю.

Іменні таблички

Крім запрошень, на поліграфії ви також можете замовити і весільне меню, і програмки, і іменні таблички. Вони здатні додати святу чарівності, а також несуть собі функціональну і естетичну необхідність. Звичайно, якщо кількість гостей не перевищує двадцяти, то можливо обійтися і без карток, але все ж з ними набагато зручніше.

Ці кувертні картки, як їх ще називають, здатні виразити вашу повагу до гостей. Адже приємно на столі бачити своє ім'я, а не просто номерок, який можна отримати і в гардеробі. Ваш гість зрозуміє, що це місце призначене саме для нього і вас не утруднило писати його ім'я. Іменні таблички додадуть шарму і ніжності, якщо на картці текст буде написаний від руки каліграфічним почерком, а ззаду можна ще і побажання написати або подяку за присутність. Це приємне, тепле і шанобливе ставлення до гостей.

Транспорт

Можна замовити шикарний лімузин, при вигляді якого всі ахнуть. Або замовте вінтажний автомобіль в хорошому стані, він нічим не гірше за сучасний, а його вигляд також може вразити своєю красою. Деякі молодята бажають згадати дитинство і можуть прокотитися на велосипеді. Але зазвичай такий вид транспорту використовують лише для зйомки. І тут потрібно бути акуратною з сукнею.

Якщо вам фінанси дозволяють, і ви живете у великому місті, замовте яхту або теплохід. На ньому можна влаштувати як невелику прогулянку, так і весь святковий банкет. Гості залишаться задоволені.

Цікавий сценарій

Ви можете замовити тамаду, проконсультуватися у весільного фахівця, яким чином можна розважити гостей. Ось кілька цікавих ідей. Звичайно, на весіллі повинен бути і фотограф, і відеооператор, які повинні бути на чеку, щоб у будь-який момент зафільмувати важливі, романтичні, веселі, а часом і кумедні моменти. Запросіть художника - карикатуриста, який за вечір зможе намалювати гостей, наречену з нареченим, і зробити такі от незвичайні подарунки. Заздалегідь підпишіть листи паперу від свого імені з датою, і це буде дуже кумедний подарунок на пам'ять.

Романтики можна додати в інтер'єрі: квітами, повітряними кульками, декораціями, пелюстками троянд. Можливо, ви захочете випустити метеликів, щоб вони літали по залу. Їх замовляють у спеціальній коробочці, вони дуже красиві і барвисті. Адже всі молодята пускають голубів на вулиці, а ви можете випустити метеликів в приміщенні.

Придумайте оригінальні конкурси саме від вас для гостей. А взагалі-то це завдання тамади. Вам просто варто підібрати хорошу людину для цієї ролі, яка дійсно здатна веселити і розважати гостей.

Автор: Зайцева Ірина

Все ще не знаєте, де орендувати хорошу машину на весілля у м. Львів, яка ідеально впишеться в стиль вашого свята? На сайті rent-car.lviv.ua ви знайдете автомобілі на будь-який смак і гаманець - від ретро до ультрасучасних моделей, від класики до розкішних лімузинів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас