Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як здивувати гостей на весіллі (частина 3)

Як здивувати гостей на весіллі (частина 3)
 

Зробити незабутнім свій урочистий день - це політ вашої фантазії; як ви захочете, так все і буде. Можете повреедувати і все одно зробити так, як вам хочеться. Незвичайним і нестандартним цей день може стати тільки завдяки вам.


Приміром, коли ви будете виходити з РАГСу, заздалегідь домовтеся з водіями, щоб вони відкрили в цей момент багажники машин, звідки вилетять повітряні кульки. Це виглядає красиво і романтично. Тільки задувати їх потрібно гелієм, тоді вони полетять високо-високо, а ви і ваші гості ще довго зможете дивитися їм услід.

Ще, що стосується транспорту, то автомобіль можна замінити каретою з кіньми. Дуже шикарно буде політати на повітряній кулі.

Здивувати гостей можна незвичайними стравами в меню. Замовте шоколадний фонтан. Нехай він стоїть на круглому столі, а навколо нього будуть всілякі нарізані фрукти на шпажках, печиво, кекси. Кожен зможе підійти і з'їсти смакоту. Те ж саме стосується і фонтану із шампанського. А можете замовити обидва фонтанчика.

Можете запросити фокусника. До нас з Європи прийшла така оригінальна ідея - запрошувати на урочисті заходи, в основному на День Народження дитини, фокусника або клоуна. Вони цікаві не тільки дітям, але й дорослим. Ну, а якщо на весіллі будуть дітки, то це тим більше добре, - діти не будуть зводити з них очей.

Подружки нареченої

Замість однієї подружки ви можете запросити кілька подруг. Раніше вважалося, що так роблять лише на Заході. Але ні, все більше і більше весіль проходять тепер по новим традиціям, міняючи всі стереотипи. Те ж саме стосується і друзів нареченого. І стає цілком реальним фото, де ви в обнімку з подругами в однакових вбраннях.

Музика

Важливою складовою веселощів є музичний супровід. Музика повинна бути професійно підібрана, щоб вона вписувалася в концепцію весілля. Можете замовити циган чи живу музику. Цигани здатні своми песнями і танцями розвеселити компанію, яка вже занудьгувала. Їхні костюми і виступ артистів приведуть у захват і вас, і ваших гостей.

Весільне вбрання

Одяг нареченого і нареченої - це головна складова. Якщо ви хочете виглядати королевою, то вам потрібно королівське плаття. До нього і королівська фата, і прикраси. Нареченому личить відповідати нареченій, тому він повинен виглядати також бездоганно. Якщо ваше весілля стилізоване, значить, вам слід віднестися до вибору нарядів ще прискіпливіше. Вони повинні бути гармонійні і ретельно підібрані, і стати головною родзинкою цього вечора.

Пам'ятайте, що ви - господарі цього торжества, король і королева балу, тому робіть те, що вважаєте за потрібне. Зробіть цей день найщасливішим у своєму житті.

Автор: Зайцева Ірина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас