Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати зволожувач повітря в дитячу кімнату

Як вибрати зволожувач повітря в дитячу кімнату
 

Міцний здоровий сон дуже важливий для розвитку вашого малюка. Холодне і сухе зимове повітря чревате для вашої дитини такими проблемами зі здоров'ям, як кашель, нежить, сухість шкіри, закладеність носа і т.д. І навіть якщо у вас вдома гарне опалення, повітря буде не холодним, але ще більш сухим. Тому покупка зволожувача повітря для дитячої кімнати ніколи не обернеться марною тратою грошей.Зволожувач повітря подарує вашому малюкові по-справжньому здорову і комфортну атмосферу. Дитині буде легше дихати, та й симптоми, схожі на простудні, будуть проявлятися у неї набагато рідше. Зволожувачами рекомендують користуватися і педіатри, і алергологи. Тепер питання стоїть лише в тому, як вибрати хороший зволожувач повітря для дитячої кімнати?

Теплий пар чи холодний? Багато батьків віддають перевагу зволожувачам повітря з теплим паром, так як вони краще перешкоджають появі і розмноженню бактерій в дитячій кімнаті. Однак для немовлят і дітей ясельного віку все ж рекомендується купувати зволожувачі з холодним паром. Сучасні зволожувачі, що використовують холодний пар, практично не поступаються пристроям з гарячим паром, але є безпечними для маленьких дітей, які через свою цікавість можуть обпектися гарячим паром. Крім того, зволожувачі з холодним паром краще підходять дітям-астматикам.

Рівень шуму. Цей показник може мінятися залежно від обраного зволожувача. Щоб дитині було комфортно відпочивати в своїй кімнаті, вибирайте безшумні моделі, і в цьому випадку ультразвукові зволожувачі повітря виграють!

Гарний дизайн. Це, звичайно, не найважливіший критерій, але зараз навіть зволожувач повітря може стати прикрасою дитячої кімнати. Та й дитині такий агрегат сподобається набагато сильніше. На сучасному ринку є чимало симпатичних моделей, серед яких ви зможете вибрати кращу для свого малюка.

Час роботи. У молодих батьків завжди справ по вуха. Ідеальним рішенням для таких батьків стануть зволожувачі повітря, наповнювати які потрібно тільки раз на добу, і які не потребують постійного контролю за рівнем води. Але ще важливіше, щоб у зволожувача був автоматичний вимикач, який буде спрацьовувати в тому випадку, якщо вода закінчується. Це допоможе уникнути неприємних ситуацій, якщо ви раптом забули наповнити контейнер з водою.

А ви користуєтеся зволожувачем повітря? Поділитися своїм досвідом ви можете в коментарях ).

Автор: Сальнікова Анна
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас