Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

7 здорових причин полюбити чай

7 здорових причин полюбити чай
 

Чай неймовірно корисний для нас! Не даремно він є одним з найпопулярніших напоїв у світі – він дуже смачний, чудово зігріває і заспокоює, а також несе величезну користь для нашого здоров'я. У цій статті ми розповімо вам про всі корисні властивості різних чаїв, кожна з яких є вагомою причиною, щоб пити чай регулярно.

Чай багатий антиоксидантами

З цієї причини регулярне вживання чаю допоможе вам захистити організм від різних захворювань, таких як рак і хвороби серця. Чай допомагає організму боротися з вільними радикалами, завдяки чому ви будете довше себе почуватимете здоровим, молодим і активним.

Чай допомагає знизити рівень цукру в крові

Регулярне вживання чаю допомагає знизити рівень цукру в крові і запобігти діабету. При чому, така корисна властивість є у всіх видів чаю.

Чай допомагає системі травлення

Чай з м'ятою або імбиром допоможе усунути проблеми з травленням. Крім того, імбирний чай ще й допоможе боротися з проблемами кислотності, а також допоможе заспокоїти шлунок.

Чай допомагає знизити кров'яний тиск

Деякі сорти чаю, наприклад, з гібіскусом або корицею, допомагають знизити рівень кров'яного тиску. А чай з корицею ще й сприяє циркуляції крові в організмі.

Чай запобігає алергічним реакціям

Ваша шкіра схильна до алергічних висипань? Тоді вам тим більше варто регулярно пити чайок. Цей напій багатий на флавоноїди, які допомагають запобігти алергічні висипання та інші види запалення шкіри.

Чай допомагає розпочати день

Якщо ви звикли пити каву вранці, переходьте на чай. У ньому також міститься кофеїн, який бадьорить нас щоранку. Чай кращий, ніж кава, тому що він багатий такими корисними флавоноїдами. А зелений чай взагалі рекомендується регулярно включати в свій план харчування, особливо якщо ви на дієті.

Чай допомагає скинути зайву вагу

Чорний чай допомагає поглинати жир з організму, так що його по праву можна назвати продуктом для схуднення. Випивайте 2-3 чашки чаю в день, щоб підтримувати свою вагу в нормі. А якщо ви додасте до чю імбир, який прискорює метаболізм, то ефект буде ще сильнішим.

Як бачите, чай приносить неймовірну користь нашому організму. Тому постарайтеся включити його в свій щоденний раціон і замінити їм не настільки корисну каву.

Автор: Сальнікова Анна
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас