Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як облаштувати дитячу кімнату для двох

Як облаштувати дитячу кімнату для двох
 

Облаштувати кімнату для дитини – завдання непросте, не кажучи вже про те, щоб зробити кімнату комфортною для двох дітей. Особливо складно це зробити, якщо діти різного віку і статі. У кожного з них є свої потреби , які потрібно врахувати. Кожному з них необхідно місце для навчання, відпочинку і сну. Як це краще зробити, давайте розглянемо сьогодні.Основний простір в невеликій кімнаті забирають ліжка, ну або інші спальні місця. Односпальне ліжко в залежності від віку дитини може займати до 2х квадратних метрів простору, а якщо поставити два таких ліжка в кімнаті, плюс ще шафу і хоча б один стіл, то місця залишиться рівно стільки, щоб можна було ходити між цими меблями.

Вирішити цю проблему можна, вибравши більш компактні меблі. Найпоширенішим варіантом є двоярусні ліжка. Вартість такого ліжка порівняно невисока, у кожної дитини виходить приватне спальне місце. Єдине, на що варто звернути особливу увагу, так це висота стель – якщо вона не перевищує 2,6 м, тоді тому, хто буде спати зверху, можливо, буде душно.

http://www.babydream.com.ua/У дитячій кімнаті для двох повинен «працювати» кожен сантиметр, тому іншим рішенням може стати подіум або пенал-подіум. Це улюблений прийом сучасних дизайнерів, коли за рахунок різних конструкцій можна підняти рівень підлоги в окремих частинах кімнати. За рахунок цього утворюється деякий простір, який можна використовувати як нішу для речей або ліжка. 

Найдорожчим варіантом стане кімната з відкидними ліжками. Справа в тому, що самі відкидні механізми – досить дороге задоволення, але якщо ви плануєте в дитячій ставити шафу-купе, то можете заодно поцікавитися, скільки коштуватиме розмістити в ній відкидне ліжко. Можливо таке рішення буде найкомфортнішим для вас і вашої родини.

Що стосується шаф і столів, то тут варто відштовхуватися від обраних моделей ліжок. Сучасні виробники меблів, а також дитячі інтернет-магазини, як babydream.com.ua, можуть запропонувати дуже цікаві рішення з вбудованими шафками в ліжко або навіть цілі кутові комплекси з ліжками, шафами і столиками. Головне, щоб те чи інше дизайнерське рішення подобалося не тільки вам, а й вашим дітям.

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас