Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

5 порад, як відрізнити брендові окуляри від підробки

5 порад, як відрізнити брендові окуляри від підробки
 

Від природи людина володіє природними механізмами захисту. Це стосується абсолютно всього, що якимось чином може завдати шкоди нашому організму. Візьмемо, наприклад, сонце – при тривалому впливі сонячних променів шкіра виділяє спеціальний пігмент – меланін, а очі в свою чергу починають жмуритися, чим обмежується кількість ультрафіолету, що потрапляє на сітківку ока.Захищають очі від надлишку сонячних променів окуляри. Поверхню стекол таких окулярів покривають спеціальним хімічним складом, який сприяє фільтрації ультрафіолетових променів. Та на жаль не всі окуляри здатні нормально захистити ваші очі. І якщо вже вибирати, то краще купити окуляри дорожче, ніж зіпсувати собі зір китайською підробкою. Але китайці настільки якісно навчилися підробляти відомі бренди, що навіть покупка в дорогому магазині не завжди врятує вас від неякісного товару. Так як же відрізнити оригінальні окуляри від репліки?

1. Купуючи окуляри в салоні або магазині, завжди вимагайте сертифікат. Офіційні представники брендів завжди мають сертифікат якості продукту. Те ж саме стосується і окремих партій виробів, що реалізуються в окремих точках. Якщо вам не можуть надати сертифікат, значить, швидше за все, перед вами в кращому випадку якісні репліки.

2. Зверніть увагу на упаковку товару. Якісні брендові окуляри повинні мати відповідну комплектацію: фірмовий чохол, серветка з мікрофібри для протирання і паспорт виробу.

3. Найважливіший показник для окулярів – це рівень забезпечуваного захисту, який вказується в нанометрах. Максимальний рівень в 400 нм забезпечує захист від усіх типів променів. Ці дані ви можете подивитися в паспорті виробу.

4. На дужці оригінальних окулярів (у деяких дорогих моделей в кутку лінзи) обов'язково вказується номер моделі, колір і країна – виробник. Ці дані наносяться лазером і не повинні стиратися з часом. Щоб переконатися в достовірності виробу, можна перевірити наявність даної моделі в офіційному каталозі компанії.

5. Ціна – теж один з важливих показників. Перед тим, як відправитися за покупками, не полінуйтеся поцікавитися в Інтернеті на офіційному сайті бренду про вартість того чи іншого виробу. Так ви будете приблизно орієнтуватися в тому, скільки окуляри повинні коштувати в магазинах вашого міста і не потрапите на дешеві розпродажі китайських підробок.

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас