Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як правильно вибрати канцтовари для школяра

Як правильно вибрати канцтовари для школяра

Декілька порад як не помилитись при купівлі канцтоварівАбсолютно для всіх батьків приготування дітей до школи – це першочергове завдання. Така підготовка передбачає не тільки їхнє навчання елементарному вмінню рахувати, читати по складах, але і купівлю маси усього необхідного для школи. Та істотно заощадити на канцелярських товарах не вийде, адже підростаючому першокласнику неприпустимо мати погане письмове приладдя та низькоякісні робочі зошити! Окрім того, неякісні та несертифіковані канцтовари від невідомих виробників можуть принести шкоду для здоров’я вашої дитини.

Неодмінно складіть список перед тим, як купувати все необхідне канцтелярське приладдя. По-перше, по ньому легше буде орієнтуватися при замовленні товару в торговельній точці (або інтернет-магазині). А по-друге, менша ймовірність щось забути придбати в поспіху.

Є кілька порад, як купити канцтовари хорошої якості за прийнятними цінами.

Порада 1: стараємось не купувати набори

Як правило, в набори (наприклад, олівців, фломастерів, лінійок) входять і ті предмети, якими ваша дитина ніколи не буде користуватись. Тому, щоб не витрачати гроші на зайві придбання, варто купувати ручки, олівці, гумки окремо, але зате високої якості! Зупиніться на товарах відомих виробників, які гарантують добротність та безпеку барвників, які входять до складу.

Те ж саме відноситься і до такого важливого предмету, як шкільний пенал: його краще брати окремо, без наповнення. Варто купити такий, щоб у ньому була зручна застібка, кілька різнорозмірних відділень і достатньо секцій для зберігання різного приладдя. Тоді школяреві буде легше підтримувати в ньому порядок. Краще вибрати м'яку модель: вона безшумно відкривається і не розбивається при падінні.

Порада 2: перед початком навчального року завжди максимальний вибір і найвигідніші ціни

Найбільший асортимент канцтоварів – за місяць-два до початку шкільних занять. Та й ціна в цей період – найменша, оскільки конкуруючим торговим точкам складно продавати свою продукцію за завищеними цінами. Тому дочекайтеся, коли буде широкий вибір канцтоварів, націлених саме на шкільний сегмент покупців, і тільки тоді робіть покупки. Інший спосіб зекономити та отримати якісний товар, замовити усе необхідне на рік наперед. Майже кожен магазин канцтоварів надасть вам у цьому випадку суттєву знижку.

Порада 3: не купуємо канцтовари більше, ніж на рік наперед

З часом ручки, які лежали «про запас», перестають писати. Ластики – тверднуть. Фломастери – зсихаються. Клей – загусає. Купити канцтовари в кількох примірниках неодмінно потрібно, але при цьому важливо не перестаратися. Адже протягом року завжди можна докупити те, в чому виникне потреба.
 
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Купуємо одяг до школи: найважливіші поради батькам (частина 2)

Суперечки на тему одягу

Десь між 7 і 9 рочків ваше чадо почне розуміти, що у нього є свої смаки і вподобання в одязі. І вони далеко не завжди будуть збігатися з вашими поглядами на моду, як і з виділеним на шопінг бюджетом. Ось декілька способів, які допоможуть вам знаходити компроміси зі школярем під час нескінченних суперечок на тему одягу.

Віршовані і смс привітання до 1 вересня


День сьогодні особливий
По-осінньому мінливий,
Але це не перешкода,
То ж хутчіше всі до школи!

Перший день дитини в школі: як можуть допомогти батьки?

Перший день в дитини школі – серйозна і важлива подія, як для вас, так і для малюка. Ви напевно будете хвилюватися, але переживати через настільки хвилюючі зміни може і сам майбутній школяр. Допомогти йому підготуватися до першого дня в школі і впоратися з початком нового етапу в своєму житті ви зможете, скориставшись нашими порадами.

100 причин, щоб завітати на Книжковий Арсенал. Новинки видавництва “РАНОК”

Полюбляєте читати щойно надруковані книги? Ми - так. Тож коли технічний редактор Олена приносить у відділ книгу з типографії, нашій радості немає меж: “Мою Фіранку принесли!”, “Дайте мені Школу погортати!”...