Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Коли починати підготовку до першого дзвоника

Коли починати підготовку до першого дзвоника
 

Не минуло ще й місяця, як батьки і діти зітхнули з полегшенням на останньому дзвонику, радіючи з того, що черговий навчальний рік нарешті закінчився. Всі порядком втомилися і прийшов час відпочити від постійних уроків і домашніх завдань до початку нового навчального року.Здається, до першого дзвінка ще так багато часу, адже попереду цілих два місяці канікул. Але, як би не так. Час летить швидко, і ви озирнутися не встигнете, як літо опиниться позаду і до першого дзвоника залишаться лічені дні. Благо, за пару тижнів до 1 вересня всюди відкриваються всілякі шкільні ринки та ярмарки, на яких без проблем можна придбати всі необхідні канцтовари.

Але навіщо все відкладати на останній момент, щоб потім стрімголов бігти в пошуках необхыдного шкільного приладдя, якщо можна підготуватися до цього відповідального дня заздалегідь? Поки є час, уточніть у свого класного керівника список канцтоварів та підручників на майбутній рік, подивіться, що у вас залишилося з минулого року, і складіть перелік необхідних покупок.

Коли у вас на руках буде готовий список покупок, ви не будете дивитися все підряд і купувати явно непотрібні речі для своєї дитини. Плюс, поки є час, ви зможете вибрати найкращі шкільні приналежності за якістю і ціною для свого школяра. Це значно заощадить ваші витрати, так як з наближенням першого дзвінка ціни на канцтовари різко зростуть.

Ще один важливий момент – це якість канцтоварів. Зараз ви можете спокійно пройтися по магазинах, оцінити якість продукції і купити хороші приналежності. Чим ближче 1 вересня, тим більше прилавки магазинів наповнюються яскравими канцтоварами дешевого виробництва, які можуть відверто становити загрозу для школярів.

Поступово купуючи шкільні приналежності зі списку, ви й не помітите, як запасетеся всім необхідним. Купуючи потроху щотижня, ваші витрати на шкільне приладдя будуть не такими значними і глобальними. Погодьтеся, адже куди простіше виділяти потроху грошей щотижня замість того, щоб відразу викласти кругленьку суму.

Починаючи підготовку до школи заздалегідь, ви значно заощадите час, нерви і грамотно використаєте свій бюджет. Подумайте над цим, ну а ми бажаємо вам і вашим дітям приємних канікул!

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас