Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виготовляємо красивий новорічний вінок своїми руками

Виготовляємо красивий новорічний вінок своїми руками
 

Сезон новорічних свят прекрасний не тільки подарунками, які ми даруємо і отримуємо. Це – чудовий час для творчих експериментів, створення красивих прикрас для дому, які допоможуть перетворити обстановку, наповнивши її чарівним святковим настроєм. Один з головних елементів новорічного декору – це вінок, яким ми прикрашаємо свої двері. І сьогодні ми поділимося з вами ідеєю простого у виконанні і неймовірно красивого віночка, який кожен зможе зробити своїми руками.

Красивий новорічний вінок своїми руками

Для виготовлення цього новорічного вінка вам знадобиться:

- Основа для виготовлення новорічного вінка з пінопласту або іншого пористого матеріалу (в даному випадку взята основа, діаметром 33 см);

- 0,5 м мусліну;

- 80 см червоної тканини (переважно, полотно);

- 80 см білої тканини (переважно, полотно);

- 250 прямих булавок з головкою;

- Чорна стрічка (можна вибрати і будь-який інший колір).

Для початку порвіть муслін на довгі смуги, шириною по 10 см, і оберніть ними основу для новорічного вінка. Прикріплюйте смужки мусліну до основи для вінка за допомогою прямих шпильок.

красивий новорічний вінок своїми руками

Розріжте червону і білу тканину (якщо є можливість, то краще вибирати полотно) на квадрати, розміром 10 х 10 см. Можете не турбуватися, якщо квадратики не будуть абсолютно рівними і однаковими, для цього вінка це зовсім не обов'язково.

красивий новорічний вінок своїми руками

Як тільки ви нарізали червону і білу тканини на квадратики, можете приступати до виготовлення свого новорічного вінка. Почніть з червоних квадратиків. Беріть їх по одному і складайте вдвічі, потім ще удвічі, потім за допомогою булавки прикріплюйте до основи для вінка. Тут також не важлива симетрія, тому складати квадратики можна не дуже рівно.

красивий новорічний вінок своїми руками

Спочатку зробіть цілу смужку з червоних шматочків тканини, прикріплених дуже щільно один до одного, щоб між ними не було порожнечі. В іншому випадку ваш вінок не буде таким красивим. Після червоної смужки зробіть білу. Також, щоб вінок не був занадто строкатим, один червоний ряд можна чергувати з двома білими (в даному випадку зроблено саме так). Чорну стрічку зав'яжіть в красивий бант, і прикріпіть його до вінка за допомогою пари булавок. Вуаля, ваш новорічний віночок готовий!

красивий новорічний вінок своїми руками

Автор: Сальнікова Анна 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас