Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чим шкідливе штучне запліднення для жінки?

штучне запліднення

У поточному році такому методу, як екстракорпоральне запліднення, виповнюється тридцять років. Погодьтеся, прекрасний вік, коли «юнацькі» помилки залишилися у минулому, а до старості ще далеко. А яка кількість жінок дістала можливість відчути радість материнства за цей період... Та все ж, багато з них мучать сумніви з приводу того, чи не зіпсує їхнє здоров`я втручання ззовні.

Чи існують протипоказання для штучного запліднення?

Так, на сьогодні їх лише два - коли жінка страждає на онкологічні або психічні захворювання. Але і в цьому випадку не все так просто. Перед тим, як жінка пройде курс штучного запліднення, вона має відвідати лікаря-онколога і отримати його дозвіл.

Внаслідок стимуляції може виникнути депресія, але, погодитеся, діагноз «безпліддя» може стати причиною ще глибшої депресії.

Часто ситуація з неврозами і депресивними станами посилюється після кількох невдалих спроб штучного запліднення. Можливо розвиток алергічних реакцій на стимулюючі препарати. При проведенні пункції яєчників зберігається ризик травмування судин і внутрішніх органів.

Також, не виключаються випадки невиношування вагітності.

Оскільки ЕКЗ є серйозним випробуванням для ендокринної системи жінки, то цілком імовірне порушення в її роботі, збільшення маси тіла і т.д.

Чимале значення має вік жінки, яка зважилася на такий метод вирішення проблеми безпліддя. А це означає, що у жінок після сорока років вищі шанси на те, що клімакс почнеться раніше покладеного терміну, що є стресом для її організму.

Можна чекати загострення хронічних гінекологічних захворювань. А в результаті використання спеціальних препаратів в боротьбі з цими загостреннями, цілком можливо виникнення проблем з печінкою.

Проте, усі ці проблеми - ніщо перед реальним шансом знайти щастя материнства, саме з цієї причини більшість жінок, навіть після перших невдач, не зупиняються і повторюють спроби знову і знову.

За матеріалами unian

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Міфи про підгузки очима експерта

Історія підгузників почалася ще в античний період, і практично з перших днів розділила мам на прихильників і противників цього засобу гігієни для дітей. Після появи підгузників з суперабсорбентом наприкінці 50-х років близько 98% європейців стали користуватися цим винаходом. У ході еволюції розвитку, підгузники зібрали про себе багато міфів, які викликають суперечки і сумніви у матусь 21 століття.

Одноразові підгузники: всі за і проти (частина 1)

Тема одноразових підгузників обросла багатьма міфами. Відколи вони з’явилися на прилавках наших магазинів, почалися численні дискусії: хтось каже, що використовувати їх не можна за будь-яких обставин, хтось навпаки стверджує, що це чудовий винахід, який дуже облегшив життя мільйонів матерів, і нічого шкідливого чи небезпечного в них немає. Вас також бентежить питання: «Можна чи не варто використовувати одноразові підгузники?» - ось які аргументи щодо цього питання наводять фахівці.

Гормональні контрацептиви - підходящий спосіб планування сім´ї

Регуляція народжуваності є однією з найважливіших проблем людства, але кожну жінку це питання хвилює більше з «прикладної» точки зору - як співвіднести можливу вагітність з кар'єрою і професійним ростом, матеріальними чинниками і навіть політичною ситуацією в країні. Використання гормональних протизаплідних засобів навіть з релігійної точки зору виправдовується теологами практично всіх релігій, і вже точно будь-які гормони в сучасних дозуваннях менш шкідливі для здоров'я, ніж будь-який вид аборту.

Зачаття в пізньому віці

Відомо, що народжувати дитину краще до настання 30 років, коли здоров´я цьому сприяє. Але що якщо з якихось причин пологи вимушено переносяться в більш пізній вік? Сучасна медицина не стоїть на місці і в наш час багато жінок за 40, які успішно народили і виростили абсолютно здорових дітей. І тому є ряд об´єктивних причин.