Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Кумедні і стильні футболки для малюків та їхніх батьків

Кумедні і стильні футболки для малюків та їхніх батьків
 

Всі батьки знають, як діти прагнуть бути схожими на них: доньки – на красунь мам, а синочки – на сильних батьків. Це проявляється буквально у всьому, починаючи від манери поведінки, і закінчуючи смаком в одязі. Таке дитяче прагнення «бути, як мама або тато» стало однією з причин утворення модної течії під назвою family look. Іншою вагомою причиною, без сумніву, став той факт, що ніщо так не об'єднує сім'ю, як командний дух.Знайти і підібрати якісний одяг однакового фасону і колірної гами для малюка і батьків досить складно. Для сімейних фотосесій або просто для відпочинку дружною сім'єю ідеальним варіантом стануть стильні футболки для малюків і батьків, замовити які ви можете на сайті prikolnye-futbolki.com і які підкреслять вашу сімейну єдність, особливо, якщо мова йде про кумедні футболки з написами.

Такі футболки точно ніколи не застаріють, а знаєте, чому? Тому що написи на них змінюються частіше, ніж китайці встигають скопіювати чергову італійську сумочку. Наприклад, сьогодні, у футболочках з написами з серії: «Яблуко від яблуні недалеко падає», «Оригінал» і «точна копія оригіналу», «Виховую доньку, тому садити дерево і будувати будинок сенсу не бачу», «Тато – це вам не мама» та інших, ви будете не тільки виглядати стильно, але й неодмінно порадуєте оточуючих людей своїм відмінним почуттям гумору.

До речі, такі футболки можуть стати і відмінним подарунком молодій сім'ї на честь дня народження малюка, на Новий Рік або на честь іншого сімейного свята. Тим більше що футболки – це завжди зручно і комфортно, тому припадати пилом без діла такий подарунок точно не буде. Тим більше враховуючи, що основна маса магазинів пропонує на вибір не тільки класичні футболки, а й майки, безрукавки і навіть поло.

Хочете виділитися з натовпу, показати, що ваша сім'я по-справжньому унікальна, підкреслити індивідуальне почуття гумору і відмінні відносини у сім'ї? Тоді неодмінно замовте і собі такий комплект футболочок з оригінальними написами.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас