Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Великодній декор: створіть святковий настрій в своїй оселі (частина 2)

Великодній декор: створіть святковий настрій в своїй оселі (частина 2)
 

Напередодні свята Великодня кожен з нас бажає створити особливу атмосферу в своєму домі, і, погодьтеся, оригінально оформлений стіл, милі дрібнички в інтер’єрі, відіграють тут не останню роль.Паска, крашанки і писанки – головні символи свята. Поставте їх на видному місці, наприклад в центрі святкового столу, або на спеціальному окремому столику. Гарно виглядатимуть ці атрибути на фоні зеленої травички - символу відродження.

Приблизно за 10 днів до свята посійте пшеницю чи овес (можна використовувати насіння садової травки) у красивій широкій таці. Ґрунт має бути постійно зволоженим, нехай таця стоїть в теплі. По мірі того, як зерна проростатимуть, зелені паростки повертатимуться до сонечка, тому тацю час від часу потрібно повертати, щоби «травичка» росла рівненькою. В святковий день викладіть яєчка та паску на серветку, простелену на вашій зазеленілій таці, з травки можна попередньо сформувати «гніздечко» для пасхальних яєць. Також, ви можете прикрасити тацю квітами, яєчними свічкам, приготованими за нашими порадами, фігурками пухнастих курчаток і традиційними великодніми зайцями.

ідеї великоднього декору

Звісно, живі квіти, вирощені у вазонах, якнайкраще прикрасять вашу домівку в день весняного свята, попіклуйтеся про це заздалегідь: придбайте кілька гіацинтів, нарцисів чи інших весняних квітів, додайте трішки великодньої атрибутики (декоративні яйця на паличках, стрічки, фарбовані перепелині яйця біля підніжжя квітів), і великодня композиція готова!

Зелені акценти будуть дуже актуальними для пасхального декору, тому окрім «живого куточку» можна використати штучний мох, травку.

ідеї великоднього декору

Змайструйте символічне великоднє деревце, яке може прикрасити ваш святковий стіл, або ж красуватися на видному місці: на комоді, підвіконні чи спеціальній підставці. Візьміть декілька гілок: це можуть бути або голі гілки лише з бруньками, або ж квітуча гілочка, наприклад, вишнева чи абрикосова (багато залежить і від того, на яку пору весни припадає Великдень).

Розмістіть гілочки в вазі, наповненій вологим піском, або декоративними камінцями (гарно виглядатиме лаконічна прозора ваза, її можна перев’язати стрічкою та зав’язати бант, закріпивши все за допомогою двостороннього скотчу). Замість вази можна використати невеличке відерце – така «ваза» виглядатиме дуже креативно. Основу композиції можна прикрасити декоративною травкою чи мохом.

Гілочки прикрасьте стрічками, маленькими гніздами із штучної травки, крашанками. Ви можете виготовити декоративні яєчка для великоднього дерева самостійно: видуйте вміст яйця, зробивши два невеличкі отвори в шкаралупі з обох кінців, просушіть шкаралупи. Прикріпіть стрічечки, за допомогою яких ви вішатимете яйця на дереві. Самі яйця розмалюйте, або приклейте до них невеличкі штучні або живі квіти за допомогою силіконового клею.

ідеї великоднього декору

Надіємось, наші поради допоможуть вам створити особливу святкову атмосферу у вашому домі!

Веселих свят!

Автор: Марта Павлюк

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас