Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Готуємо холодні кавові коктейлі вдома

Готуємо холодні кавові коктейлі вдома
 

Зовсім скоро на вулиці стане жарко, і гаряча кава буде вже не такою актуальною. На зміну їй прийдуть освіжаючі холодні кавові напої та коктейлі. Але навіщо витрачати на них гроші в кафе, якщо ви і самі можете приготувати прохолодний кавовий напій собі до смаку? Крім того, таке частування неодмінно сподобається і вашим гостям!Якщо ви все ще – новачок у цій справі, ми підкажемо вам, як приготувати смачний холодний коктейль на основі кави.

1. Почніть з хорошої кави. Смачна запашна кава – основа коктейлю, тому навіть для холодних кавових напоїв вибирайте якісну каву, яку вам подобається пити гарячою.

2. Приготуйте каву заздалегідь. Замість того щоб лити гарячу свіжоприготовану каву на лід, зваріть каву заздалегідь і залиште остигати. Зробити це можна в кавоварці, а якщо такої немає – вам підійде наступний спосіб приготування.

3. Спробуйте приготувати каву на холодній воді. Цей спосіб також відмінно підходить для приготування холодних кавових напоїв (ідеальний для тих, у кого немає кавоварки). Залийте мелену каву холодною водою, накрийте кришкою і залиште настоюватися на ніч, або хоча б на 8 годин. Пропустіть приготований напій два рази через кавовий фільтр, щоб у ньому не було кавової гущі. Потім готуйте з нього охолоджуючий коктейль.

4. Приготуйте кавовий лід. Щоб кава не була занадто розведеною після того, як лід розтане, використовуйте для коктейлів кавовий лід. Приготуйте каву, остудіть і розлийте у формочки для льоду. Заморозьте і додавайте в кавові коктейлі.

5. Приготуйте кавовий напій на свій смак. На свій розсуд ви можете додати в напій вершки і цукор. Але цукор в холодній воді розчиняється не так добре, як хотілося б, тому краще в такі напої додавати всілякі сиропи і топінги.

6. Якщо ви хочете додати алкоголь до кави. Злегка алкогольні кавові коктейлі – неймовірно смачна річ. Щоб приготувати такий, додайте до холодної кави один зі своїх улюблених лікерів. Найкраще для цього підійдуть лікери Kahlua, Bailey's Irish Cream і Sheridan's. Також можна використовувати лікер Amaretto, ром, віскі, текілу, бренді або коньяк. Якщо ви додаєте в каву лікер, заздалегідь не цукруйте її, так як напій може вийти занадто солодким. Якщо ж ви використовуєте інший алкоголь, такий коктейль краще додатково приправити спеціями (пошукайте рецепти в інтернеті).

7. Приправте напій. Подаруйте своїм коктейлям особливий аромат, злегка приправивши їх меленим мускатним горіхом, корицею або іншими прянощами. Експериментуйте, і у вас напевно вийдуть найсмачніші холодні коктейлі з кави!

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас