Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Патріотична футболка – чудовий подарунок близькій людині

Патріотична футболка – чудовий подарунок близькій людині
 

Хвиля патріотизму накрила наше сьогодення, і це не випадково - події, які випали на долю нашої держави заставляють кожного її громадянина задуматись та визначитись із своєю громадянською позицією. Багато з нас лише зараз зрозуміли, як люблять і цінують свою країну, а ще – пишаються нею.Людям захотілось вголос висловити свою думку, продемонструвати тверду позицію: багато хто вийняв із глибокої шухляди барвисту вишиванку і почав з гордістю одягати її, на головах українських красунь все частіше можна побачити квітчасті віночки, комусь захотілось вивісити на балконі національний стяг, в жовто-блакитні кольори перефарбувалися мости і автобусні зупинки.

Більше того, українська вишиванка стала інтернаціональною тенденцією, вона впевнено крокує світовими подіумами, елементи наших національних візерунків використовують у своїх колекціях наймодніші та найдорожчі дизайнери світу. То що ж воно таке, цей вишиванковий ажіотаж? – Лише данина моді? Думаю, для кожного українця – це ще один спосіб голосно зізнатися в любові своїй рідній державі та продемонструвати чітку громадянську позицію.

Патріотична футболка – ще один тренд, який вже кілька років не втрачає своєї популярності. І, мабуть, не випадково, адже одягаючи таку практичну і універсальну річ - ми без слів говоримо: «Я пишаюся бути українцем».

Патріотична футболка є поза віком і статтю, її можна одягнути в 5 і в 55, до джинсів чи до спідниці, вранці, збираючись на роботу, чи ввечері, йдучи на зустріч з друзями, або ж на побачення з коханою людиною. Справді, вона прикрашає кожного, допомагає нам бути оригінальним, адже асортимент їх сьогодні просто вражає, а ще – дає можливість послати навколишнім невербальний сигнал із певною інформацією.

Патріотична футболка – чудовий подарунок близькій людині. Завдяки широкому асортименту сучасних інтернет-магазинів, кожен може обрати принт до душі, який точно сподобається адресату дарунку. Такий презент стане справді унікальним, подарує вашій близькій людині купу приємних емоцій, а ще – продемонструє їй, як ґрунтовно і творчо ви підійшли до вибору подарунку для неї.

Робіть своїм близьким лише оригінальні подарунки, вкладайте в них душу – і ваші старання обов’язково оцінять!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Відкриваємо сезон активного відпочинку разом!

Активний відпочинок - це впевненість у собі, нові знайомства, заряд енергії і божевілля! Ми підібрали для Вас найяскравіші варіанти активного відпочинку цього сезону.

Подарунки своїми руками

Подарунки, зроблені своїми руками можна дарувати з якогось приводу і без. Адже ні в один інший подарунок не вкладено стільки душі й любові. Навіть дрібниця, зроблена самостійно, може означати і порадувати значно більше.