Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розваги + цікаві відкриття = ідеальне дитяче свято

Розваги + цікаві відкриття = ідеальне дитяче свято
 

Популярними сьогодні стають так звані «наукові шоу» для дітей будь-якого віку – така-собі розвага в науковому стилі. Ця тенденція є однозначно позитивною, адже завдяки таким яскравим, пізнавальним виставам діти мають змогу зламати усталений стереотип, начебто наука – це складно і нудно. Насправді, як виявляється, точні науки можна вивчати з легкістю і задоволенням!Ви плануєте організацію свята для своєї дитини, хочете зробити подарунок знайомим, організовуєте шкільне свято? Влаштуйте незабутнє свято для школярів з науковим виїзним театром, поєднавши розваги з навчанням. Це буде доволі оригінальним рішенням, яке принесе дітям купу позитивних емоцій та масу цікавої інформації, допоможе розкрити їх творчий потенціал, світ точних наук може, нарешті, заворожити вашого школярика.

Актори-науковці можуть завітати до дітей прямо в школу, чи інший заклад, де навчаються діти, приїхати в кафе, де відбувається святкування якоїсь події, або ж прямо до дому та влаштувати неймовірне шоу, в якому будуть представлені чудесні, в прямому розумінні цього слова, номери, після яких наука стане ближчою до кожного із глядачів.

Чим дивуватимуть? Організатори подібних наукових шоу представляють клієнтам надзвичайно широкий асортимент програм. Вони, для зручності, поділені за віковими категоріями, в залежності від масштабності аудиторії потенційних глядачів, а також є готові сценарії для конкретних свят і нагод: День народження, дитячий випускний, шкільні свята, «літні відкриття» (актуальна програма для дітей, які, наприклад, відпочивають у літньому таборі), «смачні» експерименти (кулінарного плану) і т. ін.

Найпопулярніші «трюки» - демонстрація яскравих хімічних перетворень, створення оптичної ілюзії, гра кольорів. Діти разом з дорослими зможуть провести експерименти з рідким азотом, сухим льодом, створити весняну райдугу і грім, влаштувати фаєр-шоу з додаванням крохмалю, стати учасником акустичного шоу, на якому можна дізнатися все про звук…

Дитячі наукові шоу – ідеальний вибір для тих, хто вважає, що дитяче дозвілля має бути не лише корисним, а й цікавим. Подаруйте яскраву подію своїй дитині – вона залишиться в її пам’яті на довго!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас