Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Поради при виборі шкільних зошитів

Поради при виборі шкільних зошитів

Як відомо, напередодні першого вересня учні починають хвилюватися, а батьки й зовсім можуть впасти в паніку. Адже до Дня Знань часу залишилось обмаль, а ще потрібно купити чимало шкільного приладдя та обов’язково зошити. Сьогодні ми поговоримо з вами як правильно вибрати зошит дитині та на що треба звернути увагу при виборі.Перш за все, при виборі зошита дитина орієнтується на яскраву обкладинку з її або його улюбленим візерунком, актором, твариною, тощо. Не дивлячись на те, що такі обкладинки є дуже привабливими, вони можуть відволікати дитину від уроку. Також занадто яскрава обкладинка може завдати шкоди зору дитини. Окрім того, дуже розмальовані обкладинки часто буває дуже важко підписати, адже на них не буває жодного вільного рядка. Об’єм таких зошитів зазвичай складає 48 аркушів. Для дитини, яка навчається у початковій школі, це буде забагато. Найкращим рішенням будуть звичайні зошити на 12 аркушів з мінімальною кількістю ілюстрацій, або взагалі без них. Не забувайте, що на кожний предмет зазвичай потрібні свої зошити та підручники, а разом з формою для фізкультури чи то змінним взуттям це робить портфель занадто важким. Тому дуже важливо зараз подбати про об’єм та вагу зошитів.

Не меншу увагу слід приділити щільності або ж густині паперу. Аркуші зошита повинні бути трошки тонкішими, ніж, наприклад, аркуші у книзі Мерзляк, а густина повинна бути не менш, ніж 55-60 грамів на квадратний метр. Буде добре, якщо такі аркуші будуть непрозорими і трохи шорсткуватими на дотик. Завдяки цьому, слова при письмі не будуть «продавлюватися» у зворотній бік.

Дуже важливим фактором є також білизна аркушів. Хто навчався у Радяському Союзі, той пам’ятає, яким дефіцитом були красиві, білі аркуші паперу у зошиті. Тому зараз сучасні мами пачками скуповують такі білосніжні зошити для своєї дитини «про запас». Однак, окулісти стверджують, що це неправильно, оскільки занадто білий папір дає більше навантаження на очі школяра. Тому, ліпше за все, щоб аркуш зошита був в міру білим, а ще краще – кольору пряженого молока. Звертайте увагу на те, щоб клітинки чи лінії були добре помітними та були гарно надруковані по всій довжині, без розрізів.

Також приємно, коли на зворотній стороні зошита є корисна для учня інформація, наприклад: таблиця множення, математичні формули, метрична система мір ширини, довжини, ваги тощо. Варто нагадати, про те, що не слід забувати про думку дитини, адже від вашого вибору залежить не тільки його чи її здоров'я, а й прагнення до знань. Успіхів Вам!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Як продовжити життя канцтоварам вашого школяра

Покупки до школи – задоволення недешеве. І якщо за одягом і аксесуарами школяра ще можна простежити, то канцтовари, на які теж були витрачені чималі кошти, часто вже протягом місяця починають ламатися, губитися і т.д. Насправді ви можете продовжити життя навіть найпростішим і самим «ходовим» канцтоварам школяра і уникнути цих, хоч і невеликих, та все одно регулярних витрат, якщо будете слідувати всього декільком порадам і навчите дитину правильно за ними стежити.

Конверти для новонароджених на виписку

Підшукуєте конверти для новонароджених на виписку? Тоді час звернути увагу на кращі дизайнерські товари - конверти для немовлят на виписку з роддому в інтернет-магазині «Мамине сонечко», кожен із яких відрізняється високою практичністю і функціональністю.

Вибираємо святкову сукню для маленької принцеси

Немає нічого милішого за маленьку принцесу в нарядному платтячку! Якщо і у вас росте маленька модниця, повірте, приводів одягти шикарне сукню у неї буде чимало. Свята в дитсадку та школі, сімейні свята, дні народження, весілля та інші урочистості – на цих заходах ваша донька захоче виглядати на всі 100%. Та й в принципі, 2-3 шикарні сукні – маст-хев в гардеробі кожної модниці, навіть такої маленької.

Етапи та особливості раннього розвитку дітей

Ранній розвиток дитини є основним в її формуванні як особистості, тому батькам необхідно приділити цьому питанню належну увагу. Здавалося б, набір простих дій і вправ, що виконуються в ігровій формі, закладають в дитині основу для подальшого розвитку в фізичній, інтелектуальній, соціальній і духовній сферах. Для розуміння повної картини процесу розвитку малюка необхідно ознайомиться з тонкощами його дорослішання.