Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Поради при виборі шкільних зошитів

Поради при виборі шкільних зошитів

Як відомо, напередодні першого вересня учні починають хвилюватися, а батьки й зовсім можуть впасти в паніку. Адже до Дня Знань часу залишилось обмаль, а ще потрібно купити чимало шкільного приладдя та обов’язково зошити. Сьогодні ми поговоримо з вами як правильно вибрати зошит дитині та на що треба звернути увагу при виборі.Перш за все, при виборі зошита дитина орієнтується на яскраву обкладинку з її або його улюбленим візерунком, актором, твариною, тощо. Не дивлячись на те, що такі обкладинки є дуже привабливими, вони можуть відволікати дитину від уроку. Також занадто яскрава обкладинка може завдати шкоди зору дитини. Окрім того, дуже розмальовані обкладинки часто буває дуже важко підписати, адже на них не буває жодного вільного рядка. Об’єм таких зошитів зазвичай складає 48 аркушів. Для дитини, яка навчається у початковій школі, це буде забагато. Найкращим рішенням будуть звичайні зошити на 12 аркушів з мінімальною кількістю ілюстрацій, або взагалі без них. Не забувайте, що на кожний предмет зазвичай потрібні свої зошити та підручники, а разом з формою для фізкультури чи то змінним взуттям це робить портфель занадто важким. Тому дуже важливо зараз подбати про об’єм та вагу зошитів.

Не меншу увагу слід приділити щільності або ж густині паперу. Аркуші зошита повинні бути трошки тонкішими, ніж, наприклад, аркуші у книзі Мерзляк, а густина повинна бути не менш, ніж 55-60 грамів на квадратний метр. Буде добре, якщо такі аркуші будуть непрозорими і трохи шорсткуватими на дотик. Завдяки цьому, слова при письмі не будуть «продавлюватися» у зворотній бік.

Дуже важливим фактором є також білизна аркушів. Хто навчався у Радяському Союзі, той пам’ятає, яким дефіцитом були красиві, білі аркуші паперу у зошиті. Тому зараз сучасні мами пачками скуповують такі білосніжні зошити для своєї дитини «про запас». Однак, окулісти стверджують, що це неправильно, оскільки занадто білий папір дає більше навантаження на очі школяра. Тому, ліпше за все, щоб аркуш зошита був в міру білим, а ще краще – кольору пряженого молока. Звертайте увагу на те, щоб клітинки чи лінії були добре помітними та були гарно надруковані по всій довжині, без розрізів.

Також приємно, коли на зворотній стороні зошита є корисна для учня інформація, наприклад: таблиця множення, математичні формули, метрична система мір ширини, довжини, ваги тощо. Варто нагадати, про те, що не слід забувати про думку дитини, адже від вашого вибору залежить не тільки його чи її здоров'я, а й прагнення до знань. Успіхів Вам!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Зайчина таємниця

Всі звірята ходили в лісову школу, сам тільки зайчик не збирався вчитися. Йому більше подобалося гойдатися на гойдалці й стрибати через ямки. А те, що не знає літер та цифр - не біда! Хитрий зайчик завжди просив кого-небудь в лісовому магазині допомогти йому прочитати назви і порахувати грошенята. А якщо отримував листа, то добрий ведмедик завжди читав зайчику вголос.

Постачальники швейної фурнітури в Києві

Працюючи в магазині швейної фурнітури, при якому є майстерня з ремонту одягу, і спілкуючись з майстром, завжди чуємо про те, як важливо працювати з якісною швейною фурнітурою. Мова йде про нитки, які не рвуться, застібки, які дуже легко міняти в одязі, голки для швейних і оверлочних машин, які не ламаються, різноманітні стрічки, атласні і хлопкові косі бейки, стрейчеві і бархатні бейки, клейові матеріали (флізелін, дублерін) і т.д.- список можна продовжувати до безкінечності. А нам, як менеджерам з продажу, важлива не тільки якість фурнітури, яку ми продаємо своїм клієнтам, але й ціна. Наш магазин швейної фурнітури “Вузлик” пропонує систему знижок для постійних клієнтів, а також гарні умови для оптових покупців.

Як допомогти дитині засвоїти ментальну арифметику?

Ментальна арифметика – це здатність здійснювати обчислення в умі, не користуючись калькулятором або папером і ручкою. Такий навик складно переоцінити для сучасної людини, тому все більше батьків вирішують навчати своїх дітлахів усному рахунку.

Ментальна арифметика – чому вона важлива для дітей?

Кожна дитина може навчитися ментальній арифметиці

Певна область нашого мозку відповідає за усний рахунок (в умі). Але якщо її не розвивати, пізніше це буде зробити досить складно. Тому ментальній арифметиці вчать саме малечу, і найкращий вік для цього – від 5 до 10 років. Цей навик дасть можливість обробляти базові арифметичні обчислення дуже швидко і без використання ручки і паперу.