Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Поради при виборі шкільних зошитів

Поради при виборі шкільних зошитів

Як відомо, напередодні першого вересня учні починають хвилюватися, а батьки й зовсім можуть впасти в паніку. Адже до Дня Знань часу залишилось обмаль, а ще потрібно купити чимало шкільного приладдя та обов’язково зошити. Сьогодні ми поговоримо з вами як правильно вибрати зошит дитині та на що треба звернути увагу при виборі.Перш за все, при виборі зошита дитина орієнтується на яскраву обкладинку з її або його улюбленим візерунком, актором, твариною, тощо. Не дивлячись на те, що такі обкладинки є дуже привабливими, вони можуть відволікати дитину від уроку. Також занадто яскрава обкладинка може завдати шкоди зору дитини. Окрім того, дуже розмальовані обкладинки часто буває дуже важко підписати, адже на них не буває жодного вільного рядка. Об’єм таких зошитів зазвичай складає 48 аркушів. Для дитини, яка навчається у початковій школі, це буде забагато. Найкращим рішенням будуть звичайні зошити на 12 аркушів з мінімальною кількістю ілюстрацій, або взагалі без них. Не забувайте, що на кожний предмет зазвичай потрібні свої зошити та підручники, а разом з формою для фізкультури чи то змінним взуттям це робить портфель занадто важким. Тому дуже важливо зараз подбати про об’єм та вагу зошитів.

Не меншу увагу слід приділити щільності або ж густині паперу. Аркуші зошита повинні бути трошки тонкішими, ніж, наприклад, аркуші у книзі Мерзляк, а густина повинна бути не менш, ніж 55-60 грамів на квадратний метр. Буде добре, якщо такі аркуші будуть непрозорими і трохи шорсткуватими на дотик. Завдяки цьому, слова при письмі не будуть «продавлюватися» у зворотній бік.

Дуже важливим фактором є також білизна аркушів. Хто навчався у Радяському Союзі, той пам’ятає, яким дефіцитом були красиві, білі аркуші паперу у зошиті. Тому зараз сучасні мами пачками скуповують такі білосніжні зошити для своєї дитини «про запас». Однак, окулісти стверджують, що це неправильно, оскільки занадто білий папір дає більше навантаження на очі школяра. Тому, ліпше за все, щоб аркуш зошита був в міру білим, а ще краще – кольору пряженого молока. Звертайте увагу на те, щоб клітинки чи лінії були добре помітними та були гарно надруковані по всій довжині, без розрізів.

Також приємно, коли на зворотній стороні зошита є корисна для учня інформація, наприклад: таблиця множення, математичні формули, метрична система мір ширини, довжини, ваги тощо. Варто нагадати, про те, що не слід забувати про думку дитини, адже від вашого вибору залежить не тільки його чи її здоров'я, а й прагнення до знань. Успіхів Вам!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Майбутнє тут і зараз: українська STEM-школа, що готує юних ІТ геніїв

Сьогодні світ вимагає більшого від молодого покоління. За прогнозами експертів сучасні професії вже починають втрачати актуальність, тому з’являється потреба в нетрадиційних підходах до освіти. Школи нового типу роблять дітей “пластичними” фахівцями, які швидко адаптуються до змін.

Столичні приватні садочки на правому березі

Більшість батьків уже в перші місяці життя своєї дитини роздумують над тим, як виховати повноцінну особистість. Щоб допомогти їм у цьому, Kidsvisitor склав добірку найкращих приватних дитячих садків столиці на правому березі.

Канікули з користю, або Як поєднати відпочинок та навчання

Зимові канікули - найказковіша та найвеселіша пора для всіх школярів. Це час новорічних свят, різдвяних зустрічей і розваг. Та за святковими пустощами дітям так легко забути вивчене за півроку.

Дитина не розуміє математику: у чому проблема?

Якщо ваша дитина страждає від проблем з математикою, ніяк не може зрозуміти її, якщо вона просто їй не дається, ви можете почати шукати відповіді на запитання «Чому?». Чи потрібно в цьому випадку турбуватися, чи просто є люди, яким не дано розуміти математику і настільки точні науки?