Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Біль в спині: як собі зарадити?

Біль в спині: як собі зарадити?
 

Знову тягне поперек, болить спина… Це відчуття знайоме багатьом, причому, останнім часом, на жаль, навіть зовсім молодим людям. Зрозуміти причину болю не завжди легко, адже наша спина складається з кісток, м’язів, дисків, сухожиль, отже проблеми з будь-якою з цих складових можуть стати причиною болю в спині. Все ж, найчастіше причиною подібних недомагань стають захворювання хребта, такі як остеохондроз, спондильоз, сколіоз, остеопороз, перенапруга м’язів спини, розтягнення, а також грижі міжхребцевих дисків, їх зміщення. Малорухомий спосіб життя також часто стає причиною болів у спині, адже м'язи, котрі тривалий час перебувають у пасивному стані, потерпають від гіпоксії (нестачі кисню).Як бути?

Звісно, якщо у вас з’явився сильний, різкий біль у спині, оніміння, ниття - варто звернутися до лікаря. Якщо напад болю спіткав вас вдома, можна лягти на підлогу і спробувати підібрати найзручніше положення (на спині, на боці, на животі, з підтягнутими ногами і т. д.), при якому біль вщухне, і полежати якийсь час. Варто також прийняти будь-який анальгетик, який виявиться під рукою.

Популярним та ефективним способом у комплексному лікуванні болів в спині, що є наслідком остеохондрозу хребта є аплікатор Ляпко. Часом він стає єдиним ефективним лікувально-профілактичним засобом.

Суть лікувального впливу аплікаторів Ляпко полягає у механічному впливі на шкіру (у певній області тіла) металевих голок, вмонтованих в гумову основу. Сила впливу найбільшою мірою визначається відстанню між голками. В результаті цього впливу розширюються судини і з’являється приємне тепло, яке ще на довго зберігається навіть після закінчення сеансу. Одночасно покращуються обмінні процеси як в шкірі, підшкірній клітковині, так і в глибше розташованих органах (суглоб, внутрішні органи).

Узагалі, аплікатор Ляпко являє собою пристосування різного виконання (килимок, валик...), які створюють дозоване подразнення певних ділянок шкіри, поліпшуючи приплив крові до них (відбувається почервоніння шкіри), внаслідок чого зменшуються больові відчуття (зменшення спастичного стану розташованих під шкірою м'язів), відновлюється трофічна функція нервової системи, відбувається рефлекторне поліпшення стану багатьох внутрішніх органів.

Подаруйте собі здоров’я та звільнення від болю!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас