Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Гімнастика для обличчя: секрети японського косметолога Чизу Саєкі (частина 2)

Гімнастика для обличчя: секрети японського косметолога Чизу Саєкі (частина 2)
 

10 вправ для обличчя

1. Вправа для зміцнення верхніх повік
Результат: вправа зміцнює верхні повіки, піднімає їх, погляд відкривається, очі починають здаватися виразнішими.Займіть зручне положення. Вказівні пальці помістіть біля зовнішніх кутиків очей, а середні – біля основи брів (для зручності безіменний палець та мізинець загніть). Направте погляд вгору, а тепер прижмурте очі, рухаючи лише нижньою повікою, тобто верхні повіки залишаються нерухомими, а ви лише підтягуєте нижні повіки вверх, тим самим напружуючи їх. Слідкуйте за роботою м’язів, ви не маєте нахмурюватись в процесі виконання вправи, працює лише нижня повіка, тому допомагайте собі пальцями, які знаходяться біля брів, як би трохи притримуючи їх (щоби брови не хмурились). Також, в процесі виконання вправи злегка натискайте на зовнішні кутики очей, аби і там не утворювались складки.

Повторіть вправу 10 разів. Після цього підтягніть нижню повіку до верхньої та затримайтесь у цьому положенні, дорахувавши до 50. Розслабте м’язи.

2. Вправа для зміцнення нижніх повік
Результат: зміцнюється нижня повіка, зникають припухлості під очима.

Займіть зручне положення. Вказівні пальці помістіть на зовнішніх кутиках очей, середні – на внутрішніх. Дана вправа аналогічна попередній, але тепер ви притримуєте внутрішній кутик очей. Ви знову прижмурюєте очі, підтягуючи нижню повіку до верхньої.

Повторіть 10 разів. Після цього знову зробіть затримку напруження, рахуючи до 50. Розслабте м’язи.

3. Вправа для підняття брів
Результат: дана вправа не лише піднімає брови, ліквідуючи «важкий», нахмурений лоб, а й сприяє розгладженню зморщок на лобі, попереджує їх появу.

Займіть зручне положення. Вказівні пальці розмістіть паралельно над бровами, інші пальці для зручності стисніть в кулачок. Вказівні пальці потягніть до брів, ніби притримуючи їх, погляд направте вгору і зробіть 10 штовхаючих рухів бровами вверх (пальці мають створювати протидію цим рухам). На сам кінець затримайтесь у положенні, коли пальці тягнуть вниз, а брови піднімаються вгору, дорахувавши до 35. Розслабте брови, можете злегка промасажувати їх, аби зняти напруження.

4. Вправа для зміцнення щік
Результат: вправа зміцнює щоки, візуально припіднімає їх, а зміцненні м’язи щік забезпечують чітко окреслений овал обличчя.

Займіть зручне положення. Відкрийте рот, не напружуючи носо-губний трикутник, верхня губа притиснута до зубів. Вказівні пальці, не надавлюючи, розмістіть на верхній частині щік, паралельно очам (інші пальці зігніть). Тепер повільно піднімайте та опускайте кутики губ, працюючи верхньою губою, відчуваючи, як рухаються щоки (пальці рухатимуться разом з щоками). Нижня щелепа тут не бере участі, тому намагайтеся в процесі виконання вправи розслабити її.
Повторіть 35 разів.

5. Вправа для підтримання форми носа
Результат: дана вправа попереджує обвисання крил носа, візуально робить носик більш «зібраним», звужує і припіднімає кінчик носа.
Займіть зручне положення. Вказівним пальцем злегка натисніть на кінчик носа знизу. Тепер здійснюйте рухи носом, допомагаючи собі верхньою губою, заставляючи ніс зігнутися, ніби штовхаючи ним палець. На мить затримайтесь в цьому положенні і розслабте ніс.
Повторіть 40 разів.

6. Вправа для зміцнення кутиків губ
Результат: кутики губ припіднімаються, вираз обличчя стає світлішим, зникає похмура, втомлена гримаса.

Стисніть губи, напруживши і втягнувши кутики. Зуби не потрібно стискати. На кутики губ поставте вказівні пальці (не надавлюйте) та, зберігаючи напругу, трохи припідніміть кутики вгору. Ви можете допомагати собі пальцями, але не щелепою (мають виходити легкі пульсуючі рухи).

Виконуйте вправу, поки не відчуєте легке печіння у м’язах, після цього продовжуйте робити пульсуючі рухи, рахуючи до 40. Повністю розслабте губи, для цього можна легко подути через них.

7. Вправа для зміцнення і збільшення губ
Результат: губи зміцнюються, стають більш спокусливими, повними, розгладжуються дрібні зморщки навколо рота, попереджається їх поява.

Займіть зручне положення. Злегка витягніть губи, наче у вас між ними затиснутий олівець. Не затискайте губи і зуби. Вказівний палець поставте на центр губ і легко постукайте ним в швидкому темпі. Потім притисніть палець до губ і частими пульсуючими рухами піднімайте і опускайте злегка надуті губки, ніби штовхаючи палець.

8. Вправа для розгладжування носо-губних складок
Результат: дана вправа зміцнює м’язи навколо носа й рота, розгладжує носо-губні складки та попереджує їх появу.

Займіть зручне положення. Відкрийте рот, наче вимовляєте букву «о», верхня губа притиснута до зубів. Тепер вказівними пальцями проводьте швидкі пульсуючі рухи-постукування вгору-вниз від кутиків губ і до ніздрів – вздовж лінії розташування носо-губної складки. Дорахуйте до 40 та розслабте м’язи.

9. Вправа для зміцнення овалу обличчя
Результат: виконуючи дану вправу, ви зміцнюєте лінію нижньої щелепи та підборіддя, попереджуєте появу так-званих «бульдожих щік».

Займіть положення сидячи. Втягніть нижню губу, обтягнувши нею нижні зуби, відтягуючи при цьому кутики губ до задніх зубів. Верхню губу також притисніть до верхніх зубів. Вказівний палець прикладіть до підборіддя та злегка притисніть, створюючи легкий спротив. В такому положенні повільно відкривайте та закривайте рот, допомагаючи собі тільки кутиками губ. Кожного разу, відкриваючи рот, витягуйте підборіддя вперед. Повторюйте, доки не відчуєте характерне печіння вздовж лінії підборіддя.

10. Вправа для зміцнення шиї і підборіддя
Результат: вправа зміцнює підборіддя, шию, допомагає позбутись другого підборіддя.

Сядьте прямо, трохи підніміть підборіддя, зімкніть губи, рукою обхватіть шию. Розтягніть зімкнені губи в посмішці, одночасно тягнучи рукою шкіру шиї вниз. Погляд – на стелю. Потім, не послаблюючи обхват, відкиньте голову назад (маєте відчути натяг в м’язах шиї і підборіддя), порахуйте до 5 і поверніться в попереднє положення.
Повторіть 40 разів. Розслабте м’язи.

Автор: Марта Павлюк

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас