Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Підлогове покриття для дитячої: важливі нюанси

Підлогове покриття для дитячої: важливі нюанси
 

Коли мова йде про облаштування дитячої кімнати, важлива кожна деталь. Батьки розуміють це, тому що дбають про здоров'я та безпеку своїх чад, бажаючи давати їм найкраще завжди і у всьому. Підлога – це улюблене місце діточок, адже тут вони обожнюють грати. Тому, коли потрібно вибирати покриття для підлоги в дитячу, пріоритетними стають такі вимоги, як чистота (тобто можливість ретельно чистити підлогу), екологічність, тепло, безпека (підлога не має бути слизькою). На щастя, сучасний асортимент покриттів для підлоги дозволяє задовольнити всі основні вимоги, до того ж зробити підлогу красивою і стильною.

Паркет і паркетна дошка

Дерев'яна підлога – це надійно, довговічно, красиво, екологічно чисто. Це, напевно, ідеальне рішення для будь-якої кімнати в будинку або квартирі, в тому числі і для дитячої. Таке покриття враховує всі перераховані вище умови: за ним легко доглядати, воно довговічне і буде добре виглядати дуже довго, відмінно утримує тепло і, знову-таки, безпечне і екологічне, а ще – красиве. Але, звичайно ж, важливо вибрати якісне дерев'яне покриття, інакше всі старання і витрачені кошти себе не виправдають.

Ламінат

У порівнянні з паркетом, ламінат – більш економний варіант. Він теж легко очищається, стійкий до механічних пошкоджень, теплий, а ще – дуже різноманітний, тобто можна підібрати підходящий варіант за кольором і стилем. Однак ламінат не любить вологи, тому з цим потрібно бути обережніше.

Лінолеум

Практично і зручно – це про лінолеумне покриття підлоги. Для дитячої краще вибирати натуральний лінолеум на джгутовій основі. Він стійкий до частих прибирань, до вологи, довговічний, має антибактеріальну поверхню, хороші теплоізоляційні якості.

Флокове покриття

Одна з останніх модних тенденцій в декоративному оформленні квартир і будинків. Флоки – це сухі акрилові частинки, які використовують для оформлення інтер'єрів, в тому числі – для наливних підлог. Знову таки, таке покриття відповідає всім важливим критеріям – воно добре чиститься, екологічне, виглядає ефектно і стильно, а різноманітність можливих колірних рішень і малюнків не залишить байдужим нікого.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас