Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як заощадити місце в дитячій за допомогою ліжка

Як заощадити місце в дитячій за допомогою ліжка
 

Облаштовуючи дитячу кімнату, головне – знайти гармонію між тим, що потрібно поставити, і вільним простором, що так необхідний малюкам для активних ігор. Добре, що все змінюється, і сьогодні дизайнери інтер'єрів готові запропонувати масу цікавих прийомів навіть зі звичайними ліжками, які можуть допомогти обставити кімнату всім необхідним, зберігаючи максимум місця для вільного пересування.Двох'ярусне ліжко

ліжко в дитячій кімнаті

Цей класичний варіант дозволяє істотно заощадити простір, при цьому, як правило, викликає ще й масу захоплення у дітей, правда деякі малюки можуть почати сперечатися, хто спатиме зверху. Але це питання легко вирішити – просто запропонуйте їм це робити по черзі. А деякі моделі ліжок ще й мають знизу зручні шафки, де так зручно зберігати різні речі.

Ліжко горище

ліжко в дитячій кімнаті

Цей вид ліжок отримав таку назву за те, що спальне місце знаходиться зверху, немов на горищі, на яке потрібно забратися по сходах. Простір же, що звільнився знизу, можна облаштувати під місце для навчання дитини зі столом, стільцем і полками. Як варіант, для двох дітей знизу може розташовуватися одне ліжко і невеликий столик або шафка, а зверху – ще одне спальне місце.

Ліжко-комод

ліжко в дитячій кімнаті

Ще один цікавий варіант, коли в нижній частині ліжка розташовуються шафки для зберігання речей, іграшок і різних дрібниць, а зверху – місце для сну. Це дуже зручне рішення, так як дозволяє заощадити вільний простір завдяки відсутності необхідності ставити повноцінну шафу для речей.

Вбудоване ліжко

ліжко в дитячій кімнаті

Такий варіант більше підійде для підлітків. Ліжко може вбудовуватися в корпусні меблі, наприклад, в шафу, і при необхідності прибиратися назад. Це дуже зручно і практично – прибране ліжко займає мінімум місця, звільняючи максимум простору для ігор або спілкування з друзями, які вирішили зайти в гості.

Ліжко-трансформер

ліжко в дитячій кімнаті

Сьогодні в моді ергономічний інтер'єр, в якому кожен сантиметр обставленого простору має якесь функціональне призначення, а в деяких випадках і не одне. Так і з'явилися ліжка-трансформери, які при необхідності можуть перетворюватися, наприклад, в робочий стіл або милу софу для сидіння. Такий варіант зручний як для однієї дитини, так і двох. Правда, меблі в дитячу доведеться виготовляти за індивідуальним замовленням, але воно того варте.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас