Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сонцезахисні окуляри для малюка: на що звернути увагу при покупці?

Сонцезахисні окуляри для малюка: на що звернути увагу при покупці?
 

Дитячі сонцезахисні окуляри такі симпатичні, а малюки в них просто чарівні! Але, вибираючи такі окуляри для дитини, вам потрібно звертати увагу не тільки на їхній дизайн – цей аксесуар також повинен виконувати свою головну задачу – захищати здоров'я дитини. Довгостроковий вплив сонця на очі збільшує ризик розвитку катаракти в майбутньому, тому вашому малюку потрібні не просто стильні, а якісні надійні сонцезахисні окуляри, які подбають про здоров'я дитячого зору.Таким чином, з метою безпеки, дитина повинна носити окуляри якомога частіше (а краще постійно), коли на вулиці сонячна погода, особливо в період з 10 ранку до 3-4 годин дня. Але як вибрати аксесуар, який не зашкодить дитячим очам і буде надійно захищати їх від ультрафіолету? Готові до шопінгу?

Купуючи сонцезахисні окуляри для дитини, зверніть увагу на наступні моменти:

• Захист від ультрафіолету. Переконайтеся, що на етикетці вказаний ступінь захисту не менше 99% від UVA і UVB променів, які можуть стати причиною розвитку катаракти і ракових захворювань.

• Якість лінзи. Окуляри не повинні робити картинку розмитою або ще якимось чином спотворювати її. Щоб перевірити якість лінз, тримайте дитячі окуляри на відстані витягнутої руки і дивіться крізь них на рівну лінію (наприклад, віконну раму, дверний проріз). Повільно рухайте окуляри уздовж лінії: якщо лінія згинається або коливається, окуляри не якісні; якщо ж все в порядку, ви і далі бачите її чітко, окуляри можна купувати.

• Рівномірний колір лінз. Подивіться, чи однакового кольору обидві лінзи, наскільки колір рівномірний – все повинно бути ідеально (без світлих і темних ділянок і, тим більше, різниці в кольорі між лінзами).

• Забарвлення лінз. Найкращим кольором для лінз на дитячих сонцезахисних окулярах є сірий, так як він менше за інші спотворює кольори. Якщо ви не можете знайти або не хочете купувати окуляри з сірими лінзами, зробіть вибір на користь зелених або коричневих. Уникайте занадто темних стекол, через які дитині може бути важко дивитися.

• Матеріал лінз. Дітворі краще вибирати окуляри з пластиковими лінзами, а не скляними – так непосиді буде складніше зламати окуляри.

• Міцна і зручна оправа. Всі малюки непосиди, а значить, оправа дитячих окулярів має бути міцною і не мати гострих кутів і країв, які можуть подряпати обличчя. Також окуляри повинні зручно сидіти, триматися на місці, коли дитина активно рухається, і бути досить широкими, щоб захищати від ультрафіолету з боків.

Тепер, коли ви вибрали найкращі сонцезахисні окуляри для дитини, як змусити її носити їх регулярно? У цьому вам допоможуть наступні поради:

• Вибирайте окуляри разом. Покличте маленького модника або модницю вибирати нові окуляри – нехай дитина приміряє різні модельки, і ви разом виберете те, що подобається вам обом. Таким чином, ентузіазму носити новий аксесуар у чада буде набагато більше.

• Будьте прикладом. Якщо ви носите сонцезахисні окуляри, ваша маленька копія теж захоче їх носити.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас