Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо універсальну дитячу коляску: на що звернути увагу?

Вибираємо універсальну дитячу коляску: на що звернути увагу?

Шукаєте надійну і безпечну коляску для дитини? Безумовно, тут вибір очевидний – універсальна коляска, легка в управлінні, зручна для мами і безпечна для малюка. Серед сучасного розмаїття ви без проблем зможете вибрати модель, яка ідеально підійде саме вам і вашому малюкові. А ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

Чому варто купити універсальну коляску?

Якщо ви хочете витратитися всього один раз на коляску, якою можна буде користуватися не менше року, універсальна коляска – це те, що вам потрібно. Крім того, багато таких моделей йдуть з додатковими аксесуарами (кріплення для іграшок, тримачі для пляшок, м'які сидіння, що повністю відкидаються), які не тільки зроблять прогулянку малюка максимально цікавою і захоплюючою, але і значно полегшать вам життя (тримачі для телефону або плеєра, містка сумка або кошик, підставка під кухоль і т.д). Плюс до всього, більшість універсальних дитячих колясок легко і компактно складаються і, незважаючи на всю свою громіздкість, можуть самостійно стояти, що дуже зручно для їх зберігання.

Скільки коштує універсальна дитяча коляска?

В середньому універсальні коляски коштують від 3 000 грн за базову модель до 20 000 грн, в залежності від «наворотів» і виробника. Також вартість може залежати від того, скільки важить коляска – тут зворотна залежність: чим легша коляска, тим вона дорожча.

Чи підійде універсальна коляска моїй дитині?

Завдяки сидінню, що повністю відкидається (а іноді – ще й наявності люльки), універсальну коляску можна використовувати від народження і до тих пір, поки дитина не переросте зазначені виробником рекомендації по вазі малюка.

Як забезпечити безпеку дитини в універсальній колясці?

- Обов'язково прочитайте інструкцію до дитячого транспортному засобу і переконайтеся, що вага малюка відповідає рекомендаціям виробника.

- Перевірте, чи можна відрегулювати коляску спереду, щоб дитина не вислизнула, коли сидіння розкладено до горизонтального положення.

- Переконайтеся, що основа коляски досить широка, щоб вона не перекидалася, якщо малюк нахилиться.

- Переконайтеся, що коляска оснащена системою ременів безпеки, які фіксують дитячі плечі і талію.

Чи є недоліки в універсальної дитячої коляски?

Як і у кожної дрібниці, у універсальної коляски є свої і переваги, і недоліки. Так, вона здається очевидною покупкою – практична, безпечна, надійна, підійде для тривалого користування. Але ви повинні розуміти, що:

- Численні компоненти і детальки можуть ускладнювати процес складання/розкладання коляски;

- Широкі універсальні коляски можуть бути недостатньо маневреними і погано походити в дверні прорізи;

- Універсальна коляска важить значно більше, ніж полегшені прогулянкові моделі, через що мамі може бути незручно піднімати/спускати її по сходах (особливо, коли в колясці дитина).

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас