Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Разом до 100 років – 7 секретів довголіття

Разом до 100 років – 7 секретів довголіття
 

Практично кожна людина в юності мріє зустріти свою другу половинку, створити міцну сім'ю, народити здорових дітей, дати дітям хороше виховання і освіту, а після, щоб діти добре влаштувалися працювати, а потім в старості подорожувати разом і просто насолоджуватися товариством одне одного. Виявляється, довгожительство залежить не стільки від генів, скільки від способу життя і правильного настрою. Про те, як жити, щоб дожити до 100 років, ми розповімо далі.Тривалість життя середньостатистичної людини поступово зростає, так, всього пару століть тому вона становила трохи більше 30 років, а сьогодні в європейських країнах сягає 80 років. Хочете жити ще довше? Ми поділимося з вами рекомендаціями вчених, які займаються дослідженням цього питання.

Добре спіть

Недосипання призводить до збільшення стресу в організмі і, як наслідок, сильно скорочує життя. Пересипання теж не корисно, так як в цьому випадку організм людини стає більш млявим, можуть виникати головні болі і слабкість. Каліфорнійські вчені вважають, що оптимальним є щоденний сон протягом 7-8 годин – це допоможе подовжити вам життя.

Займайтеся творчістю

Творче захоплення, не важливо, чим саме, будь то музика, малювання, поезія, рукоділля – що завгодно, розслабляє, знімає стрес, позбавляє відчуття тривоги, піднімає настрій і розвиває розумову діяльність. Все це дуже корисно для людського організму.

Допомагайте іншим

Стрес, переживання і негативні емоції мають руйнівну дію на наш організм, і якщо у вас в житті виникли якісь труднощі, знайдіть тих людей, кому не пощастило ще більше, і постарайтеся їм допомогти. Такий підхід допоможе усвідомити, що ваші проблеми не настільки великі. Незабаром ви самі легко знайдете вихід з важкої ситуації і зможете допомогти іншим людям, кому дійсно така підтримка необхідна.

Радійте життю

Прощайте кривдників, не тримайте зла в собі, намагайтеся простіше дивитися на життя – це все принесе багато користі для вашого організму. А ще будьте відкриті, доброзичливі і не бійтеся висловлювати свої емоції – 100% довгожителів є саме такими, що підтверджують дослідження Бостонських вчених. Самі ж довгожителі радять просто навчиться прислухатися до себе – ваш організм сам завжди підкаже, що йому потрібно.

Будьте активні

Махмуд Ейвазов – знаменитий довгожитель з Азейбарджану, який прожив 152 роки – до останнього дня працював і був упевнений в тому, що секрет довголіття полягає в щоденній праці. Не важливо, ви вже на пенсії або тимчасово залишилися без роботи, все одно намагайтеся максимально заповнювати справами свій день, ставлячи хоча б невеликі цілі і поступово досягаючи їх.

Правильно харчуйтеся

Здорова їжа – запорука вашого відмінного самопочуття, і не забувайте про овочі та фрукти, вони містять антиоксиданти, які уповільнюють процеси старіння в організмі.

Кохайте

Як показують дослідження, секс значно уповільнює процеси старіння в організмі, і він неймовірно корисний в будь-якому віці, навіть в 50, 60 або 70 років, якщо здоров'я вистачає на це. Найчастіше цілуйтеся і обіймайтеся – це теж завжди піднімає настрій.

Міцного здоров'я і довгих років життя!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас