Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Поломки пральних машин – що можна зробити до приходу майстра?

Поломки пральних машин – що можна зробити до приходу майстра?
 

Пральна машинка – річ досить дорога, але і дуже необхідна сучасній господині, так як дозволяє заощадити чимало сил і часу на прання, сушіння і в деяких випадках – навіть прасування білизни. Звичайно, всім хочеться, щоб тільки-но куплена машинка прослужила якомога довше, без поломок. А що робити, якщо таки збій в роботі стався? Звичайно ж, викликати майстра. Але що робити, поки майстер не приїхав?Як показує статистика, найчастіше причиною поломки пральних машин є аж ніяк не технічні дефекти, а неправильна експлуатація техніки. При найменших збоях в роботі машинки варто звернути на це особливу увагу, так як більшості проблем простіше запобігти на початковому етапі, ніж чекати поки повністю весь агрегат вийде з ладу. Якщо ви звернетеся сюди - http://tservice.kiev.ua/remont-stiralnykh-mashin, досвідчений майстер розбереться в проблемі і розповість, в чому причина. Але в деяких випадках ви і самі можете дещо зробити. Отже...

Якщо не відкриваються дверцята

При нормальних умовах після завершення циклу прання пральна машинка чекає ще кілька секунд або пару хвилин, поки вода, що залишилася, повністю покине систему, і потім розблокує дверцята. Але якщо прання закінчене, а люк так і залишається заблокованим, ні в якому разі не варто намагатися відкрити його силою – це може привезти до поломки механізму. Можна спробувати розблокувати його вручну, але навіть якщо дверцята відкриються, все одно варто звернутися до майстра для усунення причин поломки.

Як відкрити вручну? Для початку від'єднати шнур живлення від розетки, потім спробуйте відкрити маленький люк на передній панелі і перевірте, чи є аварійний трос для відкриття люка: якщо є, тоді все просто. Якщо ж вам не вдалося знайти аварійний трос, тоді можна зняти верхню кришку машинки і нахилити її трохи назад – люк автоматично розблокується в примусовому порядку.

Пральна машинка не вимикається

Буває так, що під час прання машинка раз по раз прокручує білизну і не відключається, або по завершенні циклу крутить білизну і ніяк не може завершити процес. Справитися з цією проблемою може тільки професійний майстер. Максимум, що можна зробити в домашніх умовах самостійно – це просто дістати білизну і перепрати її вручну, якщо необхідно.

Що робити в цьому випадку? Спочатку спробувати вимкнути машинку, використовуючи пульт управління. Якщо це не допомагає, тоді вже відключити машинку від живлення електромережі, а потім знову увімкнути, вибравши режим зливу води. Після того, як вода покине машинку, знову вимкнути її і дістати білизну.

Якщо машинка не пере

Трапляється і так, що після завантаження білизни в барабан пральна машинка може не починати цикл прання, барабан може не обертатися, або починає цикл прання і зависає посередині програми, або, того гірше, просто перериває його. Причин таких явищ може бути безліч, і з ними може впоратися тільки майстер після ретельного огляду машинки і виявлення неполадок.

Машинка пере/виполоскує значно довше звичайного

Це явище зустрічається набагато рідше. Причини того, чому машинка проводить цикл прання значно довше, теж можуть абсолютно різні, але тут можна спробувати впоратися і самостійно. Справа в тому, що однією з найчастіших причин, чому пральна машинка змушена «подовжувати» час прання – в стані наших водопровідних труб.

Якщо ваша машинка поводиться так, то спробуйте для початку прочистити каналізаційний злив в своєму будинку, а заодно і перевірити фільтр у машинки, можливо, їй просто не вдається нормально злити воду після прання, полоскання і віджимання, через що і відбувається вимушена затримка у виконанні програми. Після таких маніпуляцій спробуйте запустити її знову, якщо нічого не змінилося, тоді варто звернутися до майстра з ремонту пральних машин.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас