Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Твердий розмариновий шампунь – ідеальне рішення для жирного волосся

Твердий розмариновий шампунь – ідеальне рішення для жирного волосся

Жирне біля коренів волосся – це страшенно не привабливо, і власниці такого типу прекрасно знають, що голову доводиться мити щодня, а якщо шампунь не підходить, то часом і по 2 рази на день. Це суцільна мука!

Підібрати підходящий шампунь з популярних мас-маркетівских марок теж та ще пригода. Особисто я, перепробувавши все, що є в магазині, просто постаралася зупиниться на найменшому з зол, якщо можна так сказати. І як же заздрю дівчатам, які можуть мити голову раз на 3 дні і вранці прокидатися з чистим волоссям. Напевно мене зрозуміють всі, хто також має жирне волосся.

Про тверді шампуні я чула давно, а також про їхні унікальні властивості завдяки натуральному складу і усіляким корисним добавкам, і зовсім недавно вирішила випробувати один з них. Я замовила шампунь в інтернет-магазині Добре Мило, з розмарином спеціально для жирного волосся.

Як радили на сайті, перший раз я помила голову на два рази і висушила волосся, ефект був як після будь-якого іншого звичайного шампуню, і мене особливо не вразив. Але, я також чула про те, що для того, щоб твердий шампунь проявив себе в дії, користуватися ним потрібно постійно, ось і вирішила заради експерименту залишити і подивитися, що ж буде далі. Дівчата, моєму здивуванню не було кінця і краю.

Десь на 3 або 4 раз, після того, як я вимила і висушила волосся, я дійсно помітила, що моя шевелюра надбала здорового блиску, волосся стало м'яким і слухняним, і це навіть без застосування бальзаму. На додачу, голова залишалася чистою дня 2 як мінімум. Помивши голову на наступний раз, я помітила, що мої корені залишалися свіжими протягом практично 3 днів. Жоден рідкий шампунь, навіть з дорогих, професійних або «натуральних», куплених в аптеці не давав такого ефекту.

твердий розмариновий шампунь Добре Мило

До слова, мити голову твердим шампунем анітрохи не складніше, ніж звичайним. Мокре волосся просто намильте шампунем, як милом. Піниться шампунь дуже легко і добре, і змивається набагато простіше за простий, а після миття волосся так приємно поскрипує від чистоти.

В твердий шампунь з розмарином від магазину Добре Мило входять виключно натуральні компоненти, завдяки чому він чудово живить волосся, цибулини і шкіру голови, не пересушує їх. І ще одна перевага твердого шампуню в тому, що він значно економічніший, ніж звичний рідкий і, як правило, одного бруска вистачає до 2-3 разів довше.

До речі, якщо вам складно визначитися, і ви ніяк не можете вибрати відповідний твердий шампунь для себе, на сайті Добре Мило є унікальна можливість – замовити мильну основу для шампуня і приготувати його своїми руками з додаванням улюблених масел і трав. Таке «частування» не тільки сподобається вашому волоссю, але і перетворить його, змусивши засяяти здоров'ям, силою і красою.

Будьте чарівні!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас