Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Не простий сніданок: 5 особливостей мюслі

Не простий сніданок: 5 особливостей мюслі
 

Мюслі давно завоювали лідерство серед найулюбленіших сніданків у всьому світі. Корисний і легкий в приготуванні продукт дає відмінний заряд енергії на день і швидко засвоюється в організмі. У чому ж секрет такого успіху?

1. Їжа простих людей

Мюслі з усілякими добавками – від фруктів до горіхів і шоколаду – нововведення наших днів. Найперші мюслі, які готували пастухи в горах Швейцарії, являли собою мікс продуктів, доступних місцевим жителям. Перемелені зерна пшениці, мед, ягоди високогір'я – смачно і ситно. Така невибаглива їжа припала до смаку багатьом туристам початку ХХ століття, які приїжджали в Альпи поправити здоров'я. Саме з цього почалася тріумфальна хода мюслі по всьому світу.

2. Корисні поєднання

Головна перевага продукту – можливість вибирати між різними поєднаннями корисних інгредієнтів. Це дозволяє завжди починати день з поживної їжі, але не втомлювати себе одноманітністю. Багаті на вітаміни фрукти, мед, необхідний для підтримки міцності кісток і зубів, горіхи, що сприяють роботі мозку – все це є в мюслі. При цьому поєднання можуть бути різними. Наприклад, в лінійці AXA є мюслі з тропічними фруктами, медом і ягодами, горіхами і шоколадом. І, звичайно, не варто забувати про користь самих злаків, що лежать в основі мюслі. Саме вони – джерело правильного кількості білків, жирів і вуглеводів для організму.

3. Для гарної фігури

Якщо подивитися на любителів мюслі, то, як правило, серед них будуть люди стрункі. І пов'язано це не тільки з тим, що такий сніданок часто передує походу в спортзал. Справа в тому, що мюслі містять клітковину, що поліпшує травлення, а наявні в них вуглеводи – складні, що дозволяє швидко насититися, не з'ївши більше ніж потрібно. Це одна з причин того, чому мюслі часто використовують спортсмени, а також ті, хто сідає на дієту.

4. Гарний початок дня

Не варто лукавити і вважати мюслі стравою на весь день. Звичайно, ця їжа ідеально підходить саме для сніданку, коли організму потрібен, з одного боку, швидкий заряд вітамінів і мінералів, а з іншого – не важкий для травлення продукт. З мюслі день починається легко, а бадьорість зберігається до самого обіду. Але відмовлятися від денного прийому їжі через це не варто. За харчуванням варто стежити протягом усього дня.

5. Основа для нових страв

Самі по собі мюслі – це не просто готовий продукт, а й джерело натхнення для цікавих страв. Парфе, грильяж, капкейки – це тільки мала частина тих рецептів, в основі яких лежать мюслі. До того ж, кожну з цих страв можна приготувати швидко і легко. Головне – підходити до улюбленого сніданку з фантазією.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас