Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитячий день народження всією родиною: декілька веселих і цікавих ідей

Дитячий день народження всією родиною: декілька веселих і цікавих ідей
 

Сьогодні ми вам розповімо, як весело і цікаво відсвяткувати дитячий день народження всією сім'єю.

Варіант 1 – це запросити до себе додому аніматора. Він влаштує веселу і активну дитячу зону вдома. Буде багато конкурсів, ігор та дитячого сміху.

Виїзний квест. Це захоплююче заняття для всієї сім'ї. Його можна провести як вдома, так і в парку. Він може бути в фантастичному, історичному або детективному стилі.

Кулінарний майстер-клас в кафе або ресторані. Діти зможуть самі приготувати піцу, салат або навіть десерт. А спеціальні аніматори розважать публіку і влаштують розіграш призів.

Інтерактивне наукове шоу. Досліди, експерименти прямо на очах у дітей. Вуглекислий газ, азот, блискавка – все це на власні очі можна як побачити, так і помацати. Як батьки, так і діти будуть в захваті.

Аквапарк. Гірки, атракціони і круті спуски вниз – все це запам'ятається надовго. Грати і веселитися в воді люблять всі. Спробуйте зробити день народження в аквапарку незабутнім. А аніматори в цьому вам допоможуть.

Дитячий клуб. А про те, що можна в день народження провести спортивні змагання – ви про таке чули? Якщо ні, то дуже даремно. Свято можна зробити спортивно-захоплюючим. Естафети, чемпіонати і багато іншого.

Головне в дні народженні для дитини – це увага батьків, любов і турбота. Повірте, це найкращий подарунок.

З повагою, дитячий клуб Champion Kids

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас