Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що варто зробити під час вагітності (третій триместр)

Що варто зробити під час вагітності (третій триместр)
 

Третій триместр

#9: Встановіть в машину автокрісло

У другому триместрі ви напевно вже зробили всі великі покупки, і установка дитячого автокрісла в машину – лише питання часу. Не варто затягувати, краще зробіть це раніше, ніж пізніше. Адже хоч дитячі автомобільні крісла і повинні встановлюватися легко і швидко, іноді над ними дійсно доводиться попітніти.

#10: Всерйоз задумайтеся над ім'ям майбутнього малюка

Деякі пари придумують імена своїм дітям ще на стадії побачень, але є і такі, хто не знає, як назвати дитину навіть після її народження. Якщо у вас ніяк не виходить придумати гарне ім'я малюкові, середина третього триместру – якраз найкращий час сісти, гарненько подумати і обговорити ім'я крихітки з чоловіком. Трохи раніше, і ви будете ходити і занадто багато думати про обране ім’я, трохи пізніше, і ви можете просто не встигнути.

#11: Перестаньте працювати

Багато жінок можуть безпечно працювати аж до пологів, але не ризикуйте, принаймні, проконсультуйтеся з лікарем. І якщо у вас немає термінового проекту на роботі, який потрібно завершити до пологів або критичної потреби в грошах, не перевантажуйте себе під кінець вагітності.

#12: Сходіть на побачення

Незабаром, з появою дитини, у вас з чоловіком буде так мало часу один на одного. Крім того, постійно хвилюючись за малюка, ви не зможете довго гуляти, насолоджуючись компанією одне одного. Тому зробіть це зараз – проведіть час тільки вдвох!

Народжуйте!

Отже, ви все зробили і все встигли (ну, або майже все). Тепер саме час дочекатися малюка. Все у вас вийде!

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас