Але, купуючи такі меблі, переконайтеся, що вони помістяться у вашій квартирі в розкладеному стані. Також розгляньте варіант модульних меблів, які можуть трансформуватися в залежності від ваших потреб. Зараз це дуже популярне рішення для невеликих квартир-студій.
Порада 5: Почніть використовувати простір, який не використовуєте
Проживши якийсь час у своїй квартирі, ви помітите, що деякі місця в ній не використовуються або зайняті речами, які насправді вам не потрібні. Це може бути зайвий посуд, одяг, який ви не носите і т.д. Звільніть ці місця і подивіться, як ще вони можуть послужити вам. А можливо, це вільна стіна або кут, куди можна прикріпити ще пару поличок? Або широке підвіконня, яке можна облаштувати під робоче місце?
Порада 6: Використовуйте всю висоту квартири
Використовуйте простір квартири вертикально, а не горизонтально. Ваш найкращий вибір – вузькі і максимально високі полки і шафи під стелю. Так ви отримаєте максимум місця для своїх речей не на шкоду площі квартири. Використовуйте по максимуму площу стін, щоб менше обставляти меблями дорогоцінний вільний простір.
Порада 7: Завжди підтримуйте порядок в квартирі
Це природно – накопичувати мотлох у міру проживання в квартирі. Але в маленькій квартирі-студії мотлох набагато помітніший, тому що його просто ніде сховати. Тому намагайтеся пару раз на рік проводити генеральне прибирання і позбавлятися всіх непотрібних речей. Ви здивуєтеся, у скількох речах у вас немає необхідності.
Якщо у вас маленька квартира-студія, це не означає, що ви повинні нехтувати дизайном інтер'єру заради його функціональності. Замість цього постарайтеся знайти правильний баланс між стилем і комфортом. Повірте, це можливо!
Попередня частина статті