Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Helen Harper Soft&Dry Pants – ідеальний вибір 2-в-1 для малюків, що підросли

Helen Harper Soft&Dry Pants – ідеальний вибір 2-в-1 для малюків, що підросли
 

Коли малюки підростають, настає час привчання їх до горщиків. Щоб цей період проходив гладко, без казусів для крихіток і їхніх батьків, європейський виробник Ontex BVBA створив спеціальну лінійку продукції Helen Harper Soft&Dry Pants.

Трусики-підгузки Helen Harper Soft&Dry Pants – ось як називається рішення 2-в-1 для тих, чиї дітки переходять від підгузників до горщиків. Такі трусики одягаються і знімаються, як звичайна білизна, і малюки легко справляються з ними. Трусики-підгузки зручні, як бавовняна нижня білизна, і надійні, як підгузники. Вони рятують від проблем, що виникають тому, що дитина вчасно не встигла сісти на горщик. Завдяки трусикам-підгузникам в таких випадках нічого неприємного не відбудеться: одяг малюка залишиться сухим і чистим.

Малюки люблять Helen Harper Soft&Dry Pants, тому що:

• їх ніжна поверхня приємна до тіла;

• еластичні манжети щільно охоплюють ніжки, але при цьому не перетискають їх, таким чином, рідина не витікає назовні, а відразу ж затримується трусиками і поглинається їхнім внутрішнім наповнювачем;

• знімати трусики легко, кожен малюк зробить це без проблем;

• трусики-підгузники надійно захищають одяг від намокання і не натирають шкіру.

У лінійці передбачено два розміри: Maxi – для 8-13 кг, і Junior – 12-18 кг. Обидві моделі підходять як для хлопчиків, так і для дівчаток. Тому при покупці у батьків не виникає додаткових питань.

Helen Harper Soft&Dry Pants: комфортний перехід до горщика забезпечений!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас