Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як одягатися в кожному з триместрів вагітності: третій триместр

Як одягатися в кожному з триместрів вагітності: третій триместр
 

Третій триместр

Проблема: Вам набрид ваш одяг, але вагітність вже закінчується, тому ви не хочете купувати новий.

Що робити: Поповніть свій гардероб обновкою, яку ви зможете носити і після вагітності, і яка освіжить будь-який наряд, що вам набрид – новою парою взуття! Виберіть стильні балетки або черевики, які будуть не просто зручними, але і вмить перетворять ваш образ. Плюс, ніяких шнурків, пряжок і змійок, щоби взуватися (з огляду на великий животик) вам було максимально легко.

Виберіть пару в шикарному анімалістичному принті або в яскравому кольорі, яка стане родзинкою будь-якого вашого образу. І краще віддайте перевагу завуженому, а не круглому або квадратному носку, так ваші ніжки будуть здаватися довшими, а силует – стрункішим.

Проблема: Ви перейшли на нейтральні кольори (чорні, сірі, коричневі, сині і т.д.), тому що в них ви виглядаєте стрункішою і їх простіше поєднувати. Але вам так хочеться виглядати яскравіше і цікавіше.

Що робити: Підбирайте аксесуари відповідно до зростаючого животика! У міру того, як він росте, ви можете замінити звичні сережки-гвоздики на більші і яскраві, носити велику брошку, шарфик, що кидається в очі, з яскравим стильним принтом. Зараз все це не виглядатиме ляпувато, а навпаки, додасть шику вашому образу.

Не бійтеся експериментувати: купіть сумочку з анімалістичним принтом, шикарне намисто з великим коктейльним кілечком, пару широких металевих браслетів... Загалом, налягайте на аксесуари!

Проблема: Ви відчуваєте себе величезною і незграбною, чому вам некомфортно. Ґудзики, змійки і навіть пояси здаються жахливо незручними.

Що робити: Спробуйте носити сукні максі із завищеною талією в стилі ампір, а також трикотажні і в'язані сукні до щиколотки. Поповнивши гардероб такими речами, ви зможете носити їх і після народження малюка. Вони не тільки дуже зручні для майбутніх матусь на останніх строках, але і легко і швидко одягаються і знімаються, а також виглядають чудово як під час вагітності, так і після неї.

Ще один стильний і зручний варіант – трикотажна або в'язана туніка в поєднанні з легінсами для майбутніх мам. Ви не будете виглядати «громіздко» і будете почувати себе на всі 100% в такому одязі!

Залишайтеся чарівною і насолоджуйтеся останніми тижнями вагітності «зі смаком»!

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас