Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Символ 2018 року – Жовта Земляна Собака: хто це і що вона нам обіцяє?

Символ 2018 року – Жовта Земляна Собака: хто це і що вона нам обіцяє?
 

Здавалося б, до Нового Року ще стільки часу. Проте кожна господиня знає, що це – зовсім небагато, адже за цей час стільки всього потрібно встигнути! Тому підготовку пропонуємо почати прямо зараз. Тим більше що господиня майбутнього року – Жовта Земляна Собака, любить ґрунтовність у всьому.

Звичайно ж, вже зараз кожна господиня починає продумувати новорічний декор, святковий стіл і, звичайно ж, свій образ для новорічної ночі. Але перш ніж вибирати це все, давайте познайомимося з Жовтою собакою, що чекає на нас. Хто вона така? Що їй подобається? Що вона обіцяє нам в наступному році? Як їй сподобатися в новорічну ніч і протягом усього 2018 року?

Земляна Жовта (Коричнева) Собака – символ міцності і стабільності. Згідно східним мудрецям, жовтий колір означає успіх у всьому. Жовта Собака холістична, вона рухається в одному обраному напрямку, не звертаючи зі свого шляху, не відхиляючись від заздалегідь спланованих дій.

Головні якості Собаки: вірність, чесність, справедливість, самовдосконалення, працьовитість і наполегливість. Тому в прийдешньому році китайський гороскоп рекомендує нам бути безкорисливими, але практичними, відкритими, чесними і доброзичливими. Намітивши собі мету, Земляна Собака обов'язково її досягне. Це щира тварина, яка ніколи не кине свою людину в біді, і завжди захищатиме її, незважаючи на переважаючого супротивника.

Собака – мирна тварина, що воліє обходити конфлікти стороною. А це означає, що і прийдешній 2018 рік обіцяє нам бути мирним і дати всім нам можливість подорожувати і радіти життю. Особливо подобаються (бродячій по натурі) собаці мандрівники – їм вона обіцяє удачу і захист.

Собака не терпить несправедливості. Вона скептична, але з прекрасним почуттям гумору, гострим розумом і широкою доброю душею. Вона бореться по життю і вміє справлятися з усіма труднощами.

Жовта Собака перевірятиме вас на міцність і витривалість. У прийдешньому 2018 році ви напевно зустрінете незвичайних людей, завданням яких буде навчити вас впізнавати добро і зло під маскою. Нові знайомства вам доведеться уважно перевірити і дізнатися про людей якомога більше, перш ніж впускати їх в своє життя.

Сімейним парам в цьому році рекомендується ретельно вибирати, хто буде входити в будинок. Адже не виключено, що неперевірені вами люди стануть причиною краху сімейного вогнища. А тим, хто тільки в пошуках свого кохання, слід бути обережними подвійно – адже випадкові стосунки і зв'язки можуть бути для вас небезпечними.

У любовних відносинах собака дуже щира і чесна. Вона ніколи не зрадить свою людину, тому і до вибору партнера вона підходить обдумано і відповідально. Однак в любові собаки часто розчаровуються, адже їхня пристрасть непостійна, що викликає незадоволеність і неспокій в романтичних почуттях.

Земляна собака приготувала нам чимало сюрпризів в наступаючому році – ви можете в повній мірі насолоджуватися життям і подорожувати в своє задоволення. Ризикуйте, розвивайтеся і щиро спілкуйтеся, і в прийдешньому році у вас буде все в найкращому вигляді! Активна життєва позиція, прагнення працювати і досягати своїх цілей – як раз ті якості, які дозволять залучити удачу, а успіху буде навіть більше, ніж ви очікували.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас