Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Нематеріальні подарунки, або як порадувати маму на 8 березня

Нематеріальні подарунки, або як порадувати маму на 8 березня
 

Чого мами дійсно хочуть на 8 березня? Звичайно ж, уваги і турботи. Вони дорожчі за усе матеріальне, і ми підкажемо вам кілька хороших ідей нематеріальних подарунків, які неодмінно оцінить кожна мама! Дарувати їх можна як на додаток до звичайних подарунків, так і самі по собі, адже вони подарують мамі відчуття справжнього свята.

Ідея 1: Приготуйте для мами

В цьому році дайте мамі відпочити, приготувавши замість неї вечерю для всієї родини. Якщо ж такої можливості немає, можна і замовити ресторан – тоді нікому не доведеться готувати і прибирати, а мамі потрібно буде тільки нарядитися і відпочивати в своє задоволення.

Ще один варіант – приготуйте спеціально для мами. Але це має бути їжа, яку мама точно любить, і яку ви вмієте готувати. Нехай це буде навіть простий сніданок, але мама точно залишиться в захваті від такого знаку уваги. Тільки не забудьте прибрати за собою після готування і перемити посуд.

Ідея 2: Організуйте сімейну вечірку

У сучасному темпі життя навіть ті родичі, які живуть в одному місті, бачаться не так вже й часто. Якщо у вас є така можливість, зберіть їх за одним столом в цей день. Нехай мама порадіє спілкуванню з усіма своїми дітьми, онуками, братами і сестрами. Можна зібратися і без подарунків, головне – в близькому родинному колі і з хорошим настроєм!

Ідея 3: Погуляйте разом

Коли ви в останній раз проводили час з мамою вдвох, та так, щоб вас ніхто і ніщо не відволікало? Напевно давно. Свято 8 Березня – чудова нагода для вас погуляти разом: сходити на каву з десертом, в кіно, в парк, на каток... Та куди завгодно! Просто виберіть те, що вам обом до душі і проведіть час разом!

Ваш час – найкращий подарунок!

Пам'ятайте, час - найбільш значимий подарунок, який ви можете подарувати мамі. Адже це увага і турбота. Наші мами витрачають так багато свого часу, роблячи щось для інших, і 8 березня – прекрасний привід для вас повернути їй хоч часточку того часу, який вона витратила на вас. Дайте мамі відчути себе особливою – скористайтеся однією або декількома з наших ідей, і ви побачите, як сильно вона оцінить такий подарунок!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас