Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати меблі для ванної кімнати?

Як вибрати меблі для ванної кімнати?

Чи облаштовуєте ви ванну кімнату з нуля, або ж просто оновлюєте її інтер'єр, вибір меблів для неї має настільки ж важливе значення, як і для будь-якої іншої кімнати. Всі ці шафки, полички і скриньки грають не тільки практичну роль, але і задають загальний настрій, стиль і колірну гамму інтер'єру ванної.

Звичайно ж, вибір меблів для ванних кімнат сьогодні неймовірно різноманітний. У таких магазинах, як https://imperiyasantehniki.com/mebel-dlja-vannoj.html, ви зможете підібрати меблі для ванної на будь-який смак і гаманець. В принципі, цим і ускладнюється вибір – простому покупцеві легко розгубитися. Щоб зробити правильний вибір і не пошкодувати, щоб ваша нова ванна кімната була і стильною, і практичною, скористайтеся нашими порадами.

Вибирайте меблі за розміром

Перше, що ви повинні зробити – це виміряти вільний простір у ванній кімнаті і ретельно підбирати меблі під нього. Використовуйте простір не тільки горизонтально, але і вертикально. Полички на стінах подарують необхідне місце для зберігання речей і, крім того, виглядатимуть дуже стильно.

Визначтеся зі стилем меблів для ванної

Знову ж таки, не зациклюйтеся тільки на звичних шафках під раковину, хоч без них і не обійтися. Інтер'єр ванної прекрасно доповнять полички і стелажі на стінах, подарувавши і вам більше корисного простору. А що стосується дизайну – тут вже вибирати вам: ви можете вибрати як меблі, що ідеально підходять під стиль і колірну гамму інтер'єру, так і предмети, які вибиваються із загальної обстановки і стають родзинкою ванної кімнати.

А що на рахунок покриття?

Покриття меблів для ванної безпосередньо вплине на зовнішній вигляд кімнати і її настрій. Якщо у вас малогабаритна ванна, віддайте перевагу світлим відтінкам. А у великій ванній кімнаті дуже ефектно виглядатимуть меблі в темних, насичених відтінках. І в тому, і в іншому випадку зверніть увагу на меблі і аксесуари для ванної Villeroy & Boch - https://imperiyasantehniki.com/mebel-dlja-vannoj/villeroy-boch.html, які стануть неймовірно стильним і дуже практичним доповненням інтер'єру вашої ванної кімнати.

Раковина – одна чи дві?

Як правило, через малогабаритні ванні кімнати у нас прийнято встановлювати один умивальник. Але якщо дозволяє простір, сміливо робіть вибір на користь двох – таке рішення і практичніше, і виглядає ефектніше, і створює більше місця для зберігання ванного приладдя (так як кількість шафок і ящиків під раковинами також збільшується вдвічі).

Гарнітур чи модульні меблі?

Гарнітур – це набір предметів меблів, які продаються в комплекті, як кухонний або спальний гарнітур. Модульні ж меблі продаються кожною одиницею окремо, але також можуть бути підібрані комплектом. Тут вже вирішувати вам, залежно від наявного вільного простору і ідеології вашого інтер'єру.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас