Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо місце для дитячого дня народження, в залежності від віку іменинника

Вибираємо місце для дитячого дня народження, в залежності від віку іменинника
 

Дитячий день народження – особлива подія, як для самих малюків, так і для їхніх батьків. Але якщо дитина стурбована тільки тим, як весело проведе час зі своїми друзями, то у батьків може голова йти обертом, адже потрібно продумати все до дрібниць. І місце проведення дитячого свята – мабуть, одна з найважливіших його складових, продумати яку потрібно ще на початковій стадії планування вечірки.

Якщо і ви вже починаєте планувати вечірку на день народження свого малюка, але до сих пір не знаєте, де святкувати, ми підкажемо вам варіанти в залежності від віку майбутнього іменинника.

Де відсвяткувати день народження дитини?

Немовлята та малята

Перший день народження малюка ви точно запам'ятаєте! А також всі ваші родичі і гості, але точно не сам іменинник. А тому сильно напружуватися немає сенсу. Постарайтеся організувати свято з легкою, відпочиваючою атмосферою. І пам'ятайте, що навіть найпростіші і найспокійніші вечірки можуть бути занадто важкими для немовляти. Тому відзначайте недовго і запросіть тільки найближчих гостей.

Для перших днів народження дитини вигадувати нічого не потрібно, як і сильно витрачатися. Поки малюк ще не розуміє, що відбувається, і не запам'ятає свято, відзначати його можна вдома, в парку, на природі – в будь-якому не дуже жвавому і безкоштовному місці.

Дошкільнята і школярі

У міру того, як зростатиме ваша дитина, будуть розширюватися і можливості для її свят і вечірок. Вибираючи місце для дня народження дошкільника або школяра, постарайтеся врахувати і свої побажання, і інтереси іменинника.

Сьогодні в кожному місті знайдуться заклади, що пропонують проведення дитячих свят. Такі спеціалізовані ігрові комплекси або орієнтовані на маленьких відвідувачів кафе стануть ідеальним вибором для дитячої вечірки. Тут можна буде продумати хороше дитяче (і за необхідності доросле) меню, а також замовити аніматорів або іншу програму, яка не залишить байдужими ані іменинника, ані маленьких гостей вечірки.

Також цікаво відсвяткувати день народження дитини можна в зоопарку, океанаріумі, на іподромі, в парку розваг, на ковзанці або влаштувавши тематичну вечірку на заднім дворі. Таке свято напевно запам'ятається імениннику на все життя!

Дорослі діти

Для дітей-підлітків у віці 11-16 років підійде будь-яка з вищезгаданих локацій. Але організовуючи свято для дорослої дитини, ви повинні пам'ятати, що у неї вже є свої сформовані смаки і вподобання. Постарайтеся вибрати місце, яке не буде занадто дитячим і сподобається імениннику. І будьте готові витратитися сильніше, адже вечірки для більш дорослих дітей, як правило, обходяться дорожче.

У пошуках закладу для дитячої вечірки в Харкові, неодмінно загляньте в банкетний хол Фенікс. Це – відмінне місце для святкування дитячого дня народження та інших важливих подій в житті вашого малюка. На сайті https://fenixresto.com.ua/detskie-dni-rogdenia.html ви знайдете докладну інформацію про ресторан і зможете зарезервувати зал для майбутнього свята.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас