Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати аніматорів для дитячої вечірки

Як вибрати аніматорів для дитячої вечірки
 

Дитячі аніматори – прекрасний вибір для будь-якої дитячої вечірки! Вони не тільки розважать дітвору і подарують їй море вражень, а й дозволять перепочити батькам. Але щоб все було саме так, і дитяче свято дійсно стало незабутнім, важливо правильно вибрати аніматорів і програму.

Як вибрати хороших аніматорів на дитяче свято

1. Шукайте те, що цікаво вашій дитині. Можливо, ваше чадо захоплюється супергероями, динозаврами, принцесами або наукою... Постарайтеся знайти аніматорів з програмою, яка буде відповідати цій тематиці. Сьогодні знайти можна практично будь-яких персонажів з програмами на будь-яку тематику, особливо щодо того, що модно в даний момент серед дітлахів.

2. Пошукайте в Інтернеті інформацію про обраних аніматорів або івент-агентство, яке їх пропонує. Якщо люди займаються цим серйозно, у них має бути веб-сторінка з детальною інформацією, контактами, відгуками і фотозвітами. Можливо, буде навіть відео, і ви зможете наочно побачити роботу аніматорів з дітьми.

3. Порівняйте ціни, якщо у вас декілька варіантів. Різні компанії і приватники можуть пропонувати різні розцінки, але більш низька ціна тут не означає нижчу якість. Справа в тому, що деякі компанії можуть запропонувати більш вигідні ціни через високий попит на свої послуги, тому портфоліо побачити потрібно в будь-якому випадку.

4. Поспілкуйтеся з аніматорами. Повідомте, якщо у вас є певні вимоги. Можливо, ваша дитина хоче побачити якийсь певний фокус або важливого персонажа – ви повинні знати, що вона не буде розчарована. Задайте всі ваші питання, що вас цікавлять, та оцініть, чи подобаються вам взагалі ці люди.

5. Переконайтеся, що програма відповідає віку дітей. У багатьох аніматорів є різні програми для кожного віку. Заздалегідь повідомте їм, якого віку будуть маленькі гості на святі, і разом підкоректуйте обрану програму, якщо це необхідно.

Пам'ятайте, що аніматори – ті ж ведучі свята, тільки їхня програма розрахована на дітвору. Тобто, ви можете вибирати не тільки тематику, персонажів і програму, а й внести свої корективи, щоб це свято запам'яталося малечі надовго!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас