• Спеціально беріть з собою іграшки, якими малюк зможе грати в своєму автокріслі. Відмінно підійдуть книги, розмальовки з олівцями, плюшеві іграшки і пальчикові ляльки.
• Говоріть з дитиною, співайте їй, включайте її улюблену музику. Якщо малюк не нудьгує, він не буде влаштовувати істерик.
• Візьміть з собою перекус, який відверне увагу малюка і не дасть йому зголодніти і почати вередувати. Найкраще в даному випадку підійдуть улюблені смаколики в чашках-непроливайках.
• Для тривалих поїздок надовго зайняти дитину допоможуть планшет або портативна ігрова приставка. Але не зловживайте гаджетами і не давайте малюкові довго сидіти за цифровим дисплеєм.
Коли садити дитину в автокрісло обличчям вперед?
Якщо вашій дитині і так нормально сидиться в автокріслі обличчям назад, не потрібно її пересаджувати, як тільки їй виповниться 2. Користуватися автокріслом спиною до напрямку руху можна навіть після настання 2-річного віку – до тих пір, поки дитина не переросте обмеження зросту або ваги, зазначені для даного автомобільного сидіння. Якщо ж малюк досягне цих обмежень раніше 2 рочків, не потрібно повертати автокрісло обличчям вперед. Це означає, що вам потрібно купити нове – передбачене для більшої ваги і зросту.На додаток до посадки малюка обличчям назад, постарайтеся кріпити його автокрісло в самому безпечному місці – це посередині заднього сидіння. Якщо у вас більше однієї дитини, наймолодшу саджайте посередині, а старшу (або старших) – збоку.