Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Весілля. Чим розважити гостей на сучасному весіллі?

Весілля. Чим розважити гостей на сучасному весіллі?

Весілля – знаменна подія, дуже важлива, як для молодят, так і для близьких їм людей. Цей день повинен подарувати величезну кількість позитивних емоцій і запам'ятатися на все життя. Саме тому до організації весільного свята потрібно підходити з максимальною відповідальністю.

Тривалий час основними розвагами для гостей на весіллі були веселі тости, караоке, забавні конкурси і танці, гумористичні постановки за участю запрошених. В останні роки молодята все частіше намагаються здивувати гостей. З цією метою на весільне свято запрошуються фахівці, здатні створити справжнє шоу і зробити свято дійсно незабутнім. Ось перелік найбільш популярних сьогодні весільних розваг.

• Бармен-шоу. Коктейлі, створені рукою майстра, самі по собі є витвором мистецтва. А коли ще процес їх приготування перетворюється на яскраве шоу з віртуозними трюками – байдужих не залишається точно. Крім того, можливість спробувати новий смак точно сподобається кожному гостю. Досвідчений бармен зможе здивувати навіть найвибагливішого глядача.

• Малювання піском. Під характерну музику митець створює дивовижну історію з піску. Складні образи і живописні картини, перетікаючи з однієї в іншу, занурюють публіку в фантастичний світ пісочної фантазії. Видовище дуже емоційне і чаруюче. Такий подарунок гостям точно запам'ятається надовго.

• Шоу мильних бульбашок. Яскрава весела вистава, яка занурює всіх присутніх в атмосферу дитинства і здатна прикрасити будь-яке свято. Майстер створює мильні бульбашки різних форм і розмірів, грає з ними і творить справжні чудеса. Деякі програми передбачають активну участь гостей у дійстві. Це шоу розвеселить і сподобається всім.

Світлове шоу. Сучасний спосіб зробити свято яскравим і оригінальним. Варіанти оформлення можуть вибиратися, в залежності від ситуації і побажання клієнта:

- Графічне зображення лазерним променем проектується на рівну поверхню.

- Об'ємне зображення передається в простір за допомогою піксельного реквізиту.

- Обидва варіанти поєднуються, і створюється фантастична атмосфера: свято променя і світла.Ілюстрації і текст можна створювати індивідуальний для конкретного торжества. В цьому випадку свято буде неповторним.

infinity fire.jpg

Вогняне шоу. Не дарма кажуть, що вічно можна милуватися вогнем. Вогняне шоу заворожує і вражає. Професійні артисти роблять з вогнем неймовірні трюки: небезпечні і видовищні. Також є варіанти обрати додаткові ефекти такі як церемонія вогняних сердець наприкінці шоу програми. Однак зробити таке шоу можна не скрізь. Вибираючи такого роду розвагу, необхідно продумати зручну і безпечну площадку для її проведення. У приміщенні здійснити цю дію не вийде точно.

Infinityfire

• Танцювальна програма. Розвага не нова, але оживити і урізноманітнити святковий вечір зможе точно. У перервах між тостами гості із задоволенням насолодяться професійними танцями. Тут важливо не помилитися з репертуаром. Він повинен відповідати обстановці і смакам не тільки молодих, але і їхніх гостей. Крім того, слід визначити з періодичністю і тривалістю танцювальних номерів – їх не повинно бути занадто багато.

Перш ніж вибрати ту чи іншу розвагу, слід визначитися з кількістю гостей, вікової градації (хто переважає), визначити розмір банкетного залу і бюджет весілля. При обліку всіх цих критеріїв зробити правильний вибір буде просто. Дуже важливо, щоб весільне торжество пройшло весело, яскраво, цікаво і запам'яталося не тільки молодятам, а й їхнім гостям.

Yes

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Тренди весільних суконь 2021

Біла сукня – перший образ, який спадає на думку при згадках про весілля. З минулого року традиція шлюбних церемоній зазнала багатьох викликів. Багато хто відклав намічену дату, хтось організував невеличке свято у колі найближчих, але незмінним бажанням усіх красунь продовжує залишатись та сама ідеальна сукня для такого важливо дня. Тож, якщо ви плануєте узяти шлюб цього року та у процесі вибору сукні – до вашої уваги тренди 2021 року від стилістів маркет-моллу Даринок.

Soul catering – ваше смачне свято без клопоту!

Проходять вже ті часи, коли на свята на роботі було прийнято приносити домашню їжу, а на власні – виготовувати весь попередній день, так би мовити, «щоби стіл не був порожнім». Зараз все більшої популярності в таких ситуаціях набирає доставка їжі з кафе і ресторанів, а також кейтеринг. При цьому останній стає найкращим за рядом причин, особливо, якщо ви знайдете свою ту саму кейтерингову компанію. Саме таким для вас може стати сервіс Soul catering.

Коли варто дарувати ювелірні прикраси в стосунках?

Подаровані ювелірні прикраси можуть зміцнити ваші відносини ще сильніше, проте такий подарунок в невірний момент може їх і зіпсувати. Все залежить від того, на якій стадії відносин ви перебуваєте, і з якого приводу даруєте ювелірний виріб.

Готуємося до Нового Року: прикмети, забобони і практичні поради

Всі ми віримо в диво Нового Року і завжди сподіваємося, що прийдешній рік принесе нам хороші зміни в житті. Проте, сподіватися лише на наступний рік або його заступника – Білого Металевого Бика – часто недостатньо. Ви і самі повинні підштовхнути себе до цих змін. Як же підготуватися до прийдешнього року і провести рік, що минає? На цю тему ми зібрали для вас не тільки практичні поради, а й прикмети і забобони, які завжди супроводжують чарівний новорічний період.