Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Весілля. Чим розважити гостей на сучасному весіллі?

Весілля. Чим розважити гостей на сучасному весіллі?

Весілля – знаменна подія, дуже важлива, як для молодят, так і для близьких їм людей. Цей день повинен подарувати величезну кількість позитивних емоцій і запам'ятатися на все життя. Саме тому до організації весільного свята потрібно підходити з максимальною відповідальністю.

Тривалий час основними розвагами для гостей на весіллі були веселі тости, караоке, забавні конкурси і танці, гумористичні постановки за участю запрошених. В останні роки молодята все частіше намагаються здивувати гостей. З цією метою на весільне свято запрошуються фахівці, здатні створити справжнє шоу і зробити свято дійсно незабутнім. Ось перелік найбільш популярних сьогодні весільних розваг.

• Бармен-шоу. Коктейлі, створені рукою майстра, самі по собі є витвором мистецтва. А коли ще процес їх приготування перетворюється на яскраве шоу з віртуозними трюками – байдужих не залишається точно. Крім того, можливість спробувати новий смак точно сподобається кожному гостю. Досвідчений бармен зможе здивувати навіть найвибагливішого глядача.

• Малювання піском. Під характерну музику митець створює дивовижну історію з піску. Складні образи і живописні картини, перетікаючи з однієї в іншу, занурюють публіку в фантастичний світ пісочної фантазії. Видовище дуже емоційне і чаруюче. Такий подарунок гостям точно запам'ятається надовго.

• Шоу мильних бульбашок. Яскрава весела вистава, яка занурює всіх присутніх в атмосферу дитинства і здатна прикрасити будь-яке свято. Майстер створює мильні бульбашки різних форм і розмірів, грає з ними і творить справжні чудеса. Деякі програми передбачають активну участь гостей у дійстві. Це шоу розвеселить і сподобається всім.

Світлове шоу. Сучасний спосіб зробити свято яскравим і оригінальним. Варіанти оформлення можуть вибиратися, в залежності від ситуації і побажання клієнта:

- Графічне зображення лазерним променем проектується на рівну поверхню.

- Об'ємне зображення передається в простір за допомогою піксельного реквізиту.

- Обидва варіанти поєднуються, і створюється фантастична атмосфера: свято променя і світла.Ілюстрації і текст можна створювати індивідуальний для конкретного торжества. В цьому випадку свято буде неповторним.

infinity fire.jpg

Вогняне шоу. Не дарма кажуть, що вічно можна милуватися вогнем. Вогняне шоу заворожує і вражає. Професійні артисти роблять з вогнем неймовірні трюки: небезпечні і видовищні. Також є варіанти обрати додаткові ефекти такі як церемонія вогняних сердець наприкінці шоу програми. Однак зробити таке шоу можна не скрізь. Вибираючи такого роду розвагу, необхідно продумати зручну і безпечну площадку для її проведення. У приміщенні здійснити цю дію не вийде точно.

Infinityfire

• Танцювальна програма. Розвага не нова, але оживити і урізноманітнити святковий вечір зможе точно. У перервах між тостами гості із задоволенням насолодяться професійними танцями. Тут важливо не помилитися з репертуаром. Він повинен відповідати обстановці і смакам не тільки молодих, але і їхніх гостей. Крім того, слід визначити з періодичністю і тривалістю танцювальних номерів – їх не повинно бути занадто багато.

Перш ніж вибрати ту чи іншу розвагу, слід визначитися з кількістю гостей, вікової градації (хто переважає), визначити розмір банкетного залу і бюджет весілля. При обліку всіх цих критеріїв зробити правильний вибір буде просто. Дуже важливо, щоб весільне торжество пройшло весело, яскраво, цікаво і запам'яталося не тільки молодятам, а й їхнім гостям.

Yes

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Коли варто дарувати ювелірні прикраси в стосунках?

Подаровані ювелірні прикраси можуть зміцнити ваші відносини ще сильніше, проте такий подарунок в невірний момент може їх і зіпсувати. Все залежить від того, на якій стадії відносин ви перебуваєте, і з якого приводу даруєте ювелірний виріб.

Готуємося до Нового Року: прикмети, забобони і практичні поради

Всі ми віримо в диво Нового Року і завжди сподіваємося, що прийдешній рік принесе нам хороші зміни в житті. Проте, сподіватися лише на наступний рік або його заступника – Білого Металевого Бика – часто недостатньо. Ви і самі повинні підштовхнути себе до цих змін. Як же підготуватися до прийдешнього року і провести рік, що минає? На цю тему ми зібрали для вас не тільки практичні поради, а й прикмети і забобони, які завжди супроводжують чарівний новорічний період.

Як вибрати свій весільний тортик?

У наш час весільні торти стали одним з центральних елементів урочистості. І нині у нас є безліч можливостей для втілення своїх ідей. Але чим більший вибір, тим складніше його зробити...

Як зробити так, щоб і дітлахам було цікаво на вашому весіллі?

Для дітей весілля може бути цікавим торжеством, але довгим і виснажуючим. А на деяких весіллях дітлахам настільки нудно, що вони починають нервувати і не дають батькам відсвяткувати важливу подію своїх родичів або друзів. Щоб на вашому весіллі дорослі могли розслабитися, а діти були захоплені святом, скористайтеся нашими порадами.