Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

День Батька: прості способи привітати тата в цьому році

День Батька: прості способи привітати тата в цьому році
 

День Батька вже за тиждень! А це означає, що дітлахам і їхнім мамам час починати готуватися і придумувати, як вітати тата в цьому році. Захопіть дітвору передсвятковими приготуваннями і по секрету від тата постарайтеся влаштувати йому особливий день наступної неділі.

Подарунок своїми руками – найкращий подарунок!

Звичайно ж, подарунок, зроблений своїми руками, нехай навіть найпростіший, порадує тата куди більше, ніж куплений. Тому ми пропонуємо вам зайнятися виготовленням презенту з малечею вже зараз.

1. Малюнок пальцями і долоньками стане відмінною ідеєю для малюків – вони залишаться в захваті від такої творчості!

2. Більш старші діти можуть написати віршик про тата, а ви допоможете їм з цим. Якщо ж римований твір – це занадто складно, придумайте про папу коротеньку історію. У дітлахів фантазія вирує, і вони здатні видавати самі що ні на є цікаві ідеї, які напевно викличуть посмішку у тата.

3. Разом з малечею виберіть найкрасивіші і найприкольніші фото з татом і всією сім'єю. Потім купіть альбом для фотографій і наповніть його, додавши прикольні коментарі до фотографій, малюнки дітей, інші пам'ятні дрібниці. Прикрасьте альбомчик зовні, щоб він був особливим і унікальним. А якщо у вас немає часу на все це, замовте фотокнигу.

4. Якщо тато любить читати, можна зробити для нього закладку своїми руками. Вона може бути виконана з картону, прикрашеного малюнками дітей, написами, фото – та чим завгодно!

5. А для тата, який дуже любить чай або каву, хорошим подарунком стане персоналізована чашка. Ні, ми не говоримо про чашку з надрукованим фото або написом «Найкращий тато». Ви можете купити однотонну керамічну кружку і фломастери по кераміці, а дітки розмалюють чашку так, як їм заманеться.

Як ще влаштувати татові свято?

Дайте татові по-справжньому розслабитися в своє свято. На день позбавте його від усіх обов'язків і дайте виспатися. Потім порадуйте тата смачним сніданком, приготованим разом з малечею і запитайте його про те, чим би він хотів сьогодні зайнятися. Можна заздалегідь спланувати якийсь цікавий сімейний відпочинок: пікнік, барбекю на природі, відвідування цікавого заходу, рибалка – все, що може зацікавити вашого тата.

В кінці дня повечеряйте в улюбленому кафе або пабі вашого тата чи, якщо дітки ще не витратили всю свою енергію, приготуйте знову щось разом. Дітвора обов'язково повинна бути залучена до планування і процесу свята, так ваші малюки зможуть показати татові всю свою любов, а також не будуть «варити воду» і псувати вам нерви.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас