Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Метеор.Шайбу! Шайбу!

Метеор.Шайбу! Шайбу!

Наш улюблений мільтфільм про хокей.
Відео розбито на дві частини

Частина перша


Частина друга

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Як відсвяткувати День Миколая вдома з дітьми

Улюблене усіма дітьми без винятку, а також дорослими, свято Святого Миколая все ближче і ближче. І кожні батьки замислюються про те, чим порадувати дітлахів в цей наповнений дивами день. І мова не тільки про подарунки, адже дива не повинні закінчитися вранці спросоння! Ми вже пропонували ідеї святкування Дня Святого Миколая в школі чи садочку, а сьогодні хочемо запропонувати декілька ідей для святкування Миколая з дитиною вдома.

Як заохотити дитину вивчати англійську?

Будь-яка сучасна людина повинна володіти англійською хоча б на початковому рівні. Адже сьогодні English є найважливішим комунікативним засобом на міжнародному рівні. Сподіваємося, що наші рекомендації стануть у пригоді вам і вашим дітям і допоможуть їм у вивченні англійської мови.

5 ключових аспектів вибору дитячих меблів

Коли ми облаштовуємо дитячу кімнату, безпека та комфорт наших дітей є нашим головним пріоритетом. Одним із найважливіших аспектів при виборі меблів для дитячої кімнати є їх безпека та функціональність. У цій статті ми розглянемо 5 ключових аспектів, які слід враховувати при виборі безпечних та функціональних дитячих меблів.

Іграшки для розвитку творчості

Особистість людини починає формуватися з раннього дитинства. Для розвитку різнобічної особистості важливе значення має творча діяльність. Завдяки їй формується почуття смаку, тренуються пам’ять, гнучкість мислення та дрібна моторика. Крім того, творчі заняття виховують у дитини акуратність, посидючість, працьовитість та цілеспрямованість. Дитячі іграшки закладають фундамент інтелекту та слугують трампліном до більш складних ігор, наприклад, настільних, у які полюбляють грати навіть дорослі.