Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Снеговик - Почтовик (Новогодняя сказка)

Снеговик - Почтовик (Новогодняя сказка)

мультфільм розбито на дві частини

Частина перша


Частина друга
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

«Книжковий Арсенал» 2017 – найцікавіші новинки для дітей!

«Книжковий Арсенал» – це найдовгоочікуваніша подія читацької весни! І видавництво «Ранок» підійшло до неї з усією властивою їм відповідальністю, креативом та вмінням передчувати найтрендовіші та найжаданніші віяння в книжковому світі.

Як легко навчити дитину їсти самостійно: 5 ключових порад

Мама каже, що мені скоро рік, я вже зовсім великий і можу їсти сам. Ось чудово! Я давно вмію їсти з пляшечки, тільки ложечкою з тарілки у мене ще не виходить. Але це нічого, скоро навчуся.

Костюми для дітей на Хеллоуін: красиві ідеї

Хеллоуін – улюблене свято дітей. І це не тільки тому, що можна ходити по домівках і збирати солодощі, а ще через те, що можна вбратися в костюм і побувати в ролі супергероя, тварини або якогось лиходія. Як би там не було, але щоб свято сподобалося дитині, а костюм викликав тільки море радості, наряд повинен підходити за характером малюкові і, звичайно ж, подобатися своєму власникові.

Вибираємо дитячу постільну білизну в подарунок

Домашній текстиль – це завжди корисний подарунок, який ніколи не буває зайвим у господарстві і завжди доречний, навіть в якості подарунка на день народження дитини. Такий презент гідно оцінять батьки малюка, та й сам малюк буде в захваті, якщо звичайно правильно підібрати комплектик. Про те, як це зробити, ми розповімо далі.