Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Снеговик - Почтовик (Новогодняя сказка)

Снеговик - Почтовик (Новогодняя сказка)

мультфільм розбито на дві частини

Частина перша


Частина друга

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Як почати навчальний рік без капризів і істерик: 5 порад для батьків

До кінця літа залишилося менше двох тижнів і вже відчувається активне наближення нового навчального року. За традицією, самий хвилюючий період починається у тих, кому потрібно збирати дітлахів до школи.

Дитячі новинки на Книжковому Арсеналі

Читати – це модно. Читати на Книжковому Арсеналі – це дізнаватися про книжкові новинки першими, “поглинати” контент, який щойно вийшов із друкарні і який ніхто ще не бачив. Читати разом з дітками – це пізнавально та весело. Найцікавіші новинки весни можна буде погортати, почитати та придбати на Книжковому Арсеналі з 22 по 26 травня.

У кінотеатр з дитиною: 5 корисних порад батькам

Поки у вас не було дітей, ви могли ходити в кіно, ні про що не думаючи. Вам сподобався актор, персонаж або постер, і ви йдете. Все просто. Але якщо у вас маленькі дітки, ви повинні ходити в кінотеатр обдумано, особливо, якщо це – перші походи в кіно для вашого малюка. Про що подумати, що передбачити? – Про це ми якраз і поговоримо сьогодні.

Костюм на Хеллоуїн своїми руками: від вибору тканини до готового виробу

Хеллоуїн – найулюбленіше свято всіх дітей, адже в ньому зібрано все те, що так люблять діти: костюми, нові ролі і безліч солодощів. При цьому головним завданням батьків є створити той самий заповітний костюм, який порадує чадо. Ну, або в крайньому випадку купити. Хоча хто захоче витрачати купу грошей на костюм, який одягнеться всього лише раз?!