Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дед Мороз и серый волк

Дед Мороз и серый волк

Дед Мороз и серый волк (1978). Мультфільм розбито на дві частини

Частина перша


Частина друга

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Іграшки для розвитку творчості

Особистість людини починає формуватися з раннього дитинства. Для розвитку різнобічної особистості важливе значення має творча діяльність. Завдяки їй формується почуття смаку, тренуються пам’ять, гнучкість мислення та дрібна моторика. Крім того, творчі заняття виховують у дитини акуратність, посидючість, працьовитість та цілеспрямованість. Дитячі іграшки закладають фундамент інтелекту та слугують трампліном до більш складних ігор, наприклад, настільних, у які полюбляють грати навіть дорослі.

Казки на ніч та їхня роль у вихованні дитини

Казка на ніч – традиція, яка передається з покоління в покоління вже багато століть. Коли ще, як не увечері, перед сном, найповніше відчувається вся сила магії нашого світу. А пізнати її краще допомагають саме ці невеличкі оповідання, сповнені чарів і водночас мудрих настанов та порад. Тож не варто нехтувати цим пречудовим ритуалом: окрім заспокоєння й швидкого засинання, він приносить значно більше користі – як дітям, так і вам, батьки!

П´ять причин обрати натяжні стелі

Все частіше власники осель обирають серед всього різноманіття матеріалів саме натяжні стелі для своїх помешкань. Звичайно, це дуже зручно і допомагає створити справді унікальний простір. Тим більше, що виробництво натяжних стель постійно розвивається і пропонує все нові варіанти. Монтаж ПВХ плівки досить простий і не забирає багато часу – досвідчені майстри виконують всю роботу буквально за декілька годин, зважаючи на обсяг робіт. Якщо ж у власників ще лишаються сумніви – є щонайменше п'ять причин обрати саме такий варіант оздоблення власної оселі.

Українська міфологія крутіша за Marvel: в Україні запустили культурний онлайн-проєкт для всієї родини

Через війну росії з Україною багато українських дітей залишились без можливості повноцінно навчатись та спілкуватись з однолітками. За даними Міністерства освіти і науки в Україні, вже зруйновано або пошкоджено понад 500 закладів освіти.