Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Як вибрати наручний годинник дитині?

Вчити дитину визначати час батьки, як правило, починають у віці близько 5 років, адже до свого походу в перший клас малюк вже повинен чітко орієнтуватися в часі. Крім усіляких навчальних занять, дуже корисно буде купити дошкільнику його власний наручний годинник, який на практиці навчить визначати час набагато швидше. Ну а якщо ваш школяр вже з упевненістю відповідає на питання «Котра година?», дитячий наручний годинник допоможе йому бути організованим і не спізнюватися до школи, на тренування і т.д.

Дитяча казка: Помічники чаклуна

Добрий чаклун Мир зробив багато хороших справ. Однак тепер він став стареньким, і йому стало важко самотужки впоратися зі своїми обов’язками. Тому Мир оголосив, що шукає собі молодого помічника.

5 хвилин на сніданок: міф чи реальність

Тотальна зайнятість сьогодні – не особливість, а норма. Щільний розклад часом жорстко диктує свої умови, і заради того, щоб встигнути все, доводиться чимось жертвувати. Перший час найпопулярнішим «кандидатом на виліт» був сон, проте всі швидко зрозуміли: якщо не виспишся, не буде ані сил, ані бажання втілювати в життя грандіозні плани. І все каміння посипалися на сніданок. Навіщо витрачати час на їжу, якщо з ранку цілком можна обійтися чашкою кави to go?

Дитяча казка: Обіцяйло Брехунець

В одній незвичайній країні жив чоловічок Обіцяйло. Його так звали, бо він багато чого та багато кому обіцяв. Наприклад, він обіцяв батькам пофарбувати паркан, але так цього і не зробив. Він обіцяв сусідам не вмикати гучну музику ввечері, але все одно вмикав. Він обіцяв собі навчитися кататися на велосипеді, але досі так цього і не вмів. Обіцяйло навіть мав звичку обіцяти іншим те, що від нього не залежало. Наприклад, він пообіцяв дітям у дворі:

Чому кожній жінці варто радувати себе хорошою спідньою білизною

Незважаючи на величезну різноманітність спідньої білизни, яка пропонується в наш час, багато жінок до цих пір звикли жертвувати її якістю і красою заради економії. Так, у всіх нас є і недорога повсякденна, і красива білизну для особливих випадків. Насправді ж, це – неправильний підхід. Купувати собі красиву і якісну білизну і носити її кожен день можна, і навіть потрібно. І далі ми розповімо, чому.

Лікар-флеболог Родіонов Олексій Сергійович: про варикозну хворобу ніг

Варикоз вен — одна з глобальних проблем в 21 столітті, так як часто призводить до ускладнень і летального результату. Незважаючи на малопомітні симптоми на початку хвороби (тяжкість ніг), згодом патологія може супроводжуватися тромбозами, запаленнями та інфікуванням. Багато з нас знають про варикоз вен нижніх кінцівок, однак захворювання також може вражати судини малого тазу, чоловічі геніталії (варикоцеле) і ректальний відділ кишки з розвитком геморою. Лікар-флеболог, судинний хірург Родіонов Олексій Сергійович розповідає про варикозну хворобу нижніх кінцівок, що клінічно проявляється втомою ніг, набряком і розширеними, звивистими судинами, які з часом стають все більш помітними.

Про переваги занять вокалом для дітей

Популярність всіляких конкурсів співу і музичних контестів по ТБ надихає сучасних дітлахів на спів. Чи хоче ваш малюк розвинути свій музичний талант, чи це суто ваше рішення, в будь-якому випадку зайнятися вокалом однозначно варто!

Ігрові заняття для розвитку мовлення малюка

Є чимало ігор та занять, які як безпосередньо, так і опосередковано впливають на розвиток мовленяя малюка. В деякі з них можна грати навіть під час поїздки в машині або громадському транспорті, прогулянки, в супермаркеті. Адже вивчення мови не повинно бути нудним і примусовим – воно може і повинно бути цікавим і захоплюючим!

Як відновити свідоцтво про шлюб в Україні

Свідоцтво про шлюб можна назвати свого роду «паспортом» сім'ї. І хоч цим документом не користуються так часто, як особистим паспортом, все одно є цілий список ситуацій, при яких він необхідний. Особливо часто його доводиться використовувати жінкам, що нещодавно вийшли заміж, а також змінили прізвище, адже для підтвердження права власності або поновлення актуальних даних в банку вас неодмінно попросять пред'явити оригінал свідоцтва про шлюб.

Батьківство в цифрову епоху: як збалансувати час спілкування дитини з гаджетами?

Як батьки, ви напевно знаєте, що гаджети можуть стати причиною нескінченних суперечок з дитиною. Але вони ж можуть бути і дуже корисними, тому відмовлятися від них ні в якому разі не варто. Потрібно лише знайти правильний баланс, і тоді від сучасних цифрових технологій ваше чадо буде отримувати максимум користі!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас