Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Свято наближається: 5 оригінальних рецептів різдвяної куті

Кутя – традиційна різдвяна страва українців. Історія її виникнення сягає сивої давнини. Наші прабабусі готували кутю тричі: на Святий вечір перед Різдвом, перед Новим роком (14 січня) та перед Водохрещам. А рецептів куті існує безліч, адже в кожному регіоні, та що там регіоні, - в кожному українському селі і місті були свої особливості її приготування, свої кулінарні уподобання і традиції.

Як вибирати пазли для дітей?

Правильно обраний пазл буде розважати і розвивати, збирати його – дуже захоплююче заняття! Але якщо підібрати головоломку неправильно, дитині буде з нею нудно і нецікаво. Тому сьогодні ми розповімо вам, як вибирати пазли для малечі і поділимося порадами щодо їх вибору для кожної з вікових груп.

Babyphotostars: як без досвіду потрапити в рекламу на ТБ?

Ви до сих пір впевнені, що потрапити на обкладинку журналу і знятися в рекламі для великих каналів можуть тільки діти, які займаються професійним моделінгом? Фахівці продюсерського центру так не вважають. Вони розповіли, як дитині можна без досвіду потрапити на великі екрани. Вирішення цього завдання гранично просте – потрібно пройти кастинг для дітей Babyphotostars.

Різдвяна казка: Фея Різдва

Маленька різдвяна фея вже знала, що це її останнє Різдво на Землі. Вже кілька десятків років саме її, найдосвідченішу фею, посилали до людей. Вона була головною берегинею різдвяних приготувань. Бо до цього свята кожна українська родина готувалася по-особливому, ставлячи на стіл традиційні дванадцять страв.

7 порад, як зберегти фігуру під час новорічних свят

Скоро Новий рік, а це означає, що разом з ялинкою, гірляндами та застіллями до нас постукають і зайві кілограми. Тому, щоб після різдвяних канікул влізти в улюблену сукню і не займатися лікуванням шлунку, дотримуйтеся правильного харчування. Не бійтеся - на дієту в новорічну ніч вас ніхто не посадить!

Красиві віршовані й смс-привітання с Новим 2021 Роком Бика

Бика 2021 рік вже поспішає -
Хвіртку швидко відчиняє
І удачу нам несе,
Хай же в ньому повезе.
Нехай до вас він добрим буде,
З ним хай щастя вам прибуде!

ТОП-5 найпоширеніших міфів про дитяче взуття

Сучасні реалії такі, що якщо у нас з'являється питання, ми відразу звертаємося до інтернету за пошуком відповіді. Це дуже зручно, але в той самий час всесвітня павутина переповнена дезінформацією і не найвдалішими порадами. Та те, що написано, ми звикли сприймати за правду, звідси і з'являються поширені міфи, в тому числі і щодо дитячого взуття.

Дитяча казка: Снігова парасолька

Жив-був на небі злий Вітерець-морозець. Дивився він на землю, і дуже йому не подобалося, коли люди гуляють на вулиці та радіють гарній погоді. Тому Вітерець-морозець дмухав на землю холодним повітрям, щоб люди сиділи по своїх домівках.

Що робити, якщо вам подарували подарунок, а ви не готували подарунок у відповідь?

Чи потрапляли ви в таку незручну ситуацію, коли вас вітають і дарують подарунок, а ви нічого не підготували для цієї людини? Якщо так, то ви не одні – таке трапляється з усіма. Можливо, пізніше ви будете сміятися над цим випадком, але коли це відбувається, потрібно вміти правильно реагувати.

Планування і ведення вагітності в сучасному медичному центрі «Гравімед»

Сьогодні все більше майбутніх мам віддають перевагу плануванню та веденню вагітності у приватних клініках, а не державних медустановах. Цьому є маса причин: відсутність необхідності сидіти в чергах в некомфортних коридорах, затишна довірча атмосфера та індивідуальний підхід, уважність фахівців і можливість проходити всі необхідні обстеження та аналізи в одному місці.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас