Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Книги для читання

Тут ви знайдете анонси цікавих дитячих книжок різноманітних видавництв

Казки Божого саду. Твори українських письменників

У книжці подано розмаїту добірку християнських казок. Хоча видання орієнтоване перш за все на самостійне читання дитини-читача (8-12 років), воно має всі підстави стати улюбленою для всієї родини. Збірка стане у пригоді й педагогам та катехитам недільних шкіл.

«Дитина чемна і нечемна», автор Бриґіта Байль

Книга присвячена вихованню в дітей моральної поведінки. Автор торкається багатьох аспектів цієї проблеми: які моральні цінності сповідує сучасне західне суспільство, де співіснують різні світогляди й способи життя; яка їхня роль в міжособистісних і соціяльних стосунках, як передати ці цінності дітям і допомогти їм стати відповідальними і здатними до спілкування членами спільноти.

«Як вітчиму стати батьком», автор Роберт Барнс

Ця книжка про проблеми, що виникають в сім´ях, у яких є діти від першого шлюбу. Книжка не тільки дає змогу рідним і нерідним батькам краще зрозуміти емоційний стан дитини, яка пережила розлучення батьків, її потребу в батьківській увазі, що вона хоче насправді сказати, коли виклично поводиться.

«Як виховати активних і творчих дітей», автор Чері Фулер

Кожна дитина – особлива. Вона має багато можливостей, але мусимо їх розвивати, різними методами стимулювати зацікавлення. Та часто трапляється навпаки – мимоволі ми пригнічуємо у дитині її добре начало.

«Як говорити, щоб діти нас слухали», автор Г. Норман Райт

Як пізнати унікальність своєї дитини, як правильно слухати її, вибирати час для розмови і налагоджувати взаємини з нею, як будувати стосунки з дочкою та сином підліткового віку?

«10 кроків, які псують дитину», автор Дон Антоніо Мацці

На відміну від інших авторів трактатів про те, як правильно виховувати дитину, автор цієї книжки узагальнив досвід негативного батьківського досвіду. “Як можна зіпсувати свою дитину?”, – запитує Дон Мацці, італійський священик та публіцист.

Азбука Храбрости (Н. Чуб)

«Азбука храбрости» - Это развивающая детская книга, которая поможет вашему малышу избавиться от детских страхов. Вместе с героями «Азбуки Храбрости» мышкой Соней и ежиком Ромкой ваш ребенок научится не бояться ни темноты, ни жучков, паучков и врачей.

Азбука Дружбы (Н. Чуб)

«Азбука дружбы» - Эта книга о приключениях четверых малышей: Белого Медвежонка Андрейки, Полярной Совы Люси, Олененка Сени и Пингвиненка Пашки. Все они хотят узнать, что такое дружба. С этой целью они отправляются к Большому Киту, а по пути переживают разные приключения, попадают в беду и приходят на помощь друг другу, веселятся и грустят. И в конце пути герои понимают, что они стали настоящими друзьями и вместе им любые невзгоды нипочем!

Азбука Здоровья (Н. Чуб)

Герои этой книги — малыши Димка и Динка по просьбе доктора Неболейкина отправляются в волшебную Страну Здоровья на поиски чудодейственной микстуры «Неболин». Теперь они знают: для того чтобы быть здоровыми, нужно: спортом заниматься, зарядку делать каждый день, закаляться и всегда быть в хорошем настроении!

Азбука вежливости (Н. Чуб)

«Азбука вежливости» Эта книга поведает вашему малышу занимательные истории, приключившиеся с маленькой девочкой и её другом, расскажет о волшебных превращениях, с которыми им пришлось встретиться. Вам же она поможет привить своему ребенку хорошие манеры, подскажет, как научить его быть всегда вежливым, честным, добрым, трудолюбивым.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас