Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Книги для читання

Тут ви знайдете анонси цікавих дитячих книжок різноманітних видавництв

100 причин, щоб завітати на Книжковий Арсенал. Новинки видавництва “РАНОК”

Полюбляєте читати щойно надруковані книги? Ми - так. Тож коли технічний редактор Олена приносить у відділ книгу з типографії, нашій радості немає меж: “Мою Фіранку принесли!”, “Дайте мені Школу погортати!”...

Як навчити дитину вибирати собі книжки

Звичайно ж, спочатку ви будете самі вибирати книги для малюка. Але незабаром він захоче вибирати їх самостійно. Так, відразу чадо не зможе впоратися з цим завданням і, швидше за все, вибирати буде за обкладинкою. Ваша ж задача, як батьків – допомогти йому знайти серед усього розмаїття правильну книгу, а також – навчити чадо надалі вибирати собі книги самостійно. А це неймовірно корисне вміння для кожної дитини і дорослого!

Як вибрати хорошу книгу дитині в залежності від її віку

Хороша книга – перший крок у вихованні любові до читання. Чим частіше ви разом з чадом ходите в бібліотеку і купуєте різні книги, тим більше інтересу до читання з'явиться у дитини. Але як знати, що вибрати, щоб зацікавити малюка? Як з усього розмаїття вибрати хорошу книгу, цікаву і корисну, яку малюк неодмінно захоче читати?

Різноманіття книжок для маленьких читайликів

Маємо приголомшливу новину для маленьких читайликів! Саме для вас ми склали ТОП-7 книжок, що стануть у пригоді цього літа. Усі вони такі різноманітні, що очі розбігаються. А головне, що кожна дитина зможе власноруч обрати з-поміж них ту книгу, що припаде до серця саме їй, а не сусідові, однокласнику чи вчительці. Тож уперед!

Батькам майбутніх винахідників (чи інноваторів)

Не кожен стає успішним вченим, і не кожен успішний вчений стає винахідником, проте історія знає приклади багатьох геніїв, які змогли своїми винаходами змінити нашу планету. І ваша дитина не виняток, бо потенційний геній живе в кожному від народження. Ви можете переконатися в цьому прочитавши історію видатного вченого, який «відкрив» майбутнє більш ніж 50 років тому.

«Книжковий Арсенал» 2017 – найцікавіші новинки для дітей!

«Книжковий Арсенал» – це найдовгоочікуваніша подія читацької весни! І видавництво «Ранок» підійшло до неї з усією властивою їм відповідальністю, креативом та вмінням передчувати найтрендовіші та найжаданніші віяння в книжковому світі.

Чому для дітей так важливі казки

Ви ніколи не замислювалися про те, чому діти так люблять казки? Навіть в наш час активного розвитку інформаційних технологій інтерес до казок, особливо які читає мама перед сном або розповідає бабуся, у них не пропадає. І до речі, дівчатка і хлопчики сприймають одні й ті ж самі казки абсолютно по-різному. Чому ж саме цей формат літератури для дітей не можуть замінити ані розповіді батьків, ані аналогічні повчальні історії з життя?

«Робокар Полі» проти сучасних Ґаджетів, або як відволікти дитину від блакитного монітора?

Сучасні молоді батьки стикаються з купою питань, які треба вирішити терміново заради безпеки, здоров’я та спокою свого малюка. Сьогодні ми підійдемо до вирішення однієї з таких проблем: тривалого сидіння за екраном телевізора, монітором комп’ютера чи планшета.

Дитина не любить читати: як прищепити любов до книги?

Ваша дитина не любить читати? Випадок більш ніж поширений. Сучасна дитина з народження знаходиться в насиченому інформаційному потоці, у неї маса розваг та способів отримання інформації. І, незважаючи на те, що нинішні книги роблять яскравими і вигадливими, дитина швидше обере планшет з грою чи багатофункціональну іграшку, ніж книгу, навіть найяскравішу. Завдання батьків – відкрити світ книги для свого чада, захоплюючий і цікавий світ, в який захочеться знову і знову поринати.

Піймай мрію за хвіст: як заробляти, займаючись улюбленою справою

Ідеальна робота – це хобі, яке приносить дохід. А ви хочете, прокидаючись, щоранку з задоволенням йти на роботу, передчуваючи прекрасний день? Хіба не це – мрія кожної людини? Але чому ми змушені просиджувати роки на ненависній роботі, витрачати свої сили і нерви на вередливе начальство? Чи готові ви повністю змінити своє життя і, нарешті, почати отримувати задоволення від кожного прожитого дня?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас